Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy a fiatalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiatalok nagy részét az idős korosztály érdekli?

Figyelt kérdés

Egy sráccal voltunk nemrég egy meleg helyen, mindketten 30-asok vagyunk, és nem találtunk, nemhogy fiatalabbat, de még korosztálybelit sem aki leállt volna velünk, mind az 50-es pasikra akadtak rá.

Másnak is ez a tapasztalata?



2020. jún. 7. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
A fiatalok nagy része pont hogy undorodik a vénemberektől
2020. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

A másik oldalról ezt megerősítem.Állandóan a 18 - 24 éves korosztály talál meg, itt is,én sem értem miért.

Pedig egy harmincasnak nagyon örulnék, talán azok már tudják,mit szeretnének.

Nem tartom magam vénembernek,nem is nézek ki úgy, volt korai huszas kollégám,aki céges kiránduláson lógó nyelvvel,állandóan megállva tudott csak minket "öregeket " követni.Pedig edzőterembe járt...


Sok fiatalnál lehet egyébként az,hogy nincs igazi apaképe, vagy pénzért kedveskedik.De nem általánosítok.


50 F

2020. jún. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább csak a kis részét, a többség saját koránál fiatalabbat keres.

Egyébként egy középkorú/idősebb férfi nagyobb figyelmet tud fordítani a partnerre, odaadóbb, és tartós kapcsolatra vágynak. Számomra pl. a külsőjük mellett ez vonzóbb bennük.

2020. jún. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2- es vagyok. A 3- as válaszoló nagy igazat írt abban, hogy tartósabb és odaadóbb kapcsolatra vágyunk, legalább is én igen.

Csak nehéz ilyet találni...

2020. jún. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem volt jó szülői minta, így keresnek anya-apapótlékot.
2020. jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem éppen fordítva lenne?! 😮
2020. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os:

Ahol én voltam a 90%-a a fiataloknak ilyen.

Tudom nem lehet általánosítani, mert például társkeresőn nem mindig ezt látni, de a valóságban ez van, legalábbis ott, ahol jártam.

2020. jún. 8. 12:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol jártál, igaz nem is szoktam olyan helyekre járni. A társkeresőn, mint negyven elmúlt pasi még csak választ sem kapok, vagy szimplán elküld a fenébe, még ha 18-99 is keres az illető. Biztosan bennem IS van hiba, de a nagy számok törvénye alapján is akadhatna, de nem.
2020. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

3-as vagyok.

Nálam fontosak az érzelmek, a hűség, a szeretet, az egymás iránti tisztelet. Véleményem szerint ezeket a fajta dolgokat a figyelmességgel jobban megkapom egy középkorú, idősebb férfitól. Másrészt én jobban vonzódom az ő kinézetükhöz. Ez van, szerintem ennél visszataszítóbb dolgokat is csinálnak egyesek az ágyban, mint egy idős-fiatal felállás. És soha nem a pénzüket kerestem, el tudom magam tartani! Azzal egyetértek, hogy a fiatalok nagy része az anyagi biztonságot is látja bennük, de azért ne általánosítsunk. Mint ahogy az idősebbek között is előfordulnak csúnya szóval undorítóak.

2020. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok az idő gyorsan elszáll felettetek is .Mindjárt más lesz a gondolkodásotok is .
2020. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!