Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg a szobatársam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a szobatársam?

Figyelt kérdés
A szobatársam a legjobb barátom.Mindketten a műszaki egyetemre járunk.Egy este odajött az ágyamhoz,lefeküdt mellém,és volt egy nagyon mély beszélgetésünk,vizsga előtt.Valami miatt elkezdett sírni.Probáltam megvígasztalni,erre megcsókolt.Nem kérdeztem semmit.Nagyon kínosan éreztem magam.Nem gondoltam róla ezt.Mi legyen?Nem akarom elveszíteni.

2020. jún. 9. 17:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha majd megnyugodott, akkor mondd el neki, hogy te nagyon szereted ot, de csak baratkent. Es nem szeretned elvesziteni ot. Szerintem ez korrekt lepes lenne. Ne azt mondd, hogy nem elvezted a csokot, mert az szerintem mashogy jonne ki.
2020. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha heteró vagy, kérlek mondd el neki és ne játssz az érzéseivel (ne mutasd azt, hogy van esélye, HA NINCS). Ezt a dolgot le kell tisztázni, mert könnyen megszakadhat a barátságotok.
2020. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tényleg heteró vagy, és nem szeretnél tőle semmit, akkor jobb szerintem is ha megmondod neki ezt. De mindenképpen óvatosan. Hogy emiatt nem változik semmi és ugyanúgy a barátja maradsz. Valószínűleg kell majd neki idő, míg elfelejti ezt, de mindketten értelmesnek tűntök, nem lesz ezzel gond szerintem.
2020. jún. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
add meg az elérhetöségét,engem érdekelne az a fiu :P
2020. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Akár meleg, akár nem, ettől még a barátod marad szerintem. De tisztáznod kell vele, hogy te ettől nem akarsz továbbmenni (feltéve, hogy nincs benned kíváncsiság).
2020. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a történet mostani? Úgy tudom, hogy a kollégiumokat kiürítették a vírushelyzet miatt, és az egyetemi oktatás is online zajlik.
2020. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Igen.Ez regebben történt.Azóta tartottuk a kapcsolatot,de még nem jött szóba.
2020. jún. 19. 21:23
 18/26 anonim ***** válasza:
95%
A lelki érzékenységnek nem sok köze van a szexuális orientációhoz.Nem tudni, hogy a "megcsókolt" kifejezés mit fed: arcrapuszit, félresikerült puszit (ami arrébb csúszott) vagy kifejezett szájoncsókolást. Az lehet, hogy a vizsganap előtti feszültségben a mély beszélgetés olyan megnyugvást adott neki, amiből ez a megnyilvánulás sikeredett, aminek nincsen feltétlenül direkt szexuális tartalma.
2020. júl. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
És miről beszélgettetek vizsga elott
2020. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, beszéljétek át miért történt a csók. Én azért adnék neki egy esélyt😉 Megbánni nem fogod.
2020. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!