Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg a szobatársam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg a szobatársam?

Figyelt kérdés
A szobatársam a legjobb barátom.Mindketten a műszaki egyetemre járunk.Egy este odajött az ágyamhoz,lefeküdt mellém,és volt egy nagyon mély beszélgetésünk,vizsga előtt.Valami miatt elkezdett sírni.Probáltam megvígasztalni,erre megcsókolt.Nem kérdeztem semmit.Nagyon kínosan éreztem magam.Nem gondoltam róla ezt.Mi legyen?Nem akarom elveszíteni.

2020. jún. 9. 17:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Az alapleírásból én úgy veszem észre, hogy a barátod azért kezdett el sírni, mert nyomja a lelkét, hogy szerelemmel szeret téged, vagy laegalábbis szexuálisan vonzod öt. Rájött, hogy ö meleg, neked, mint a legjobb barátjának öszíntén el akarta mondani, megbeszélni veled. Sok beszédnek sok az alja, nem tudta hogy kezdjen bele a vallomásába. Hát adott egy csókot. Ebböl te mindent meg kellett, hogy értsél.....

Az elözö beírásokhoz én is csatlakozom. Ha te is akarsz vele szexelni, vagy akár csak pettingelni, akkor tedd, mert lehet, hogy te is kíváncsi vagy arra, hogy neki mekkora, hogy néz ki, hogyan veri ki, mennyit spriccel, milyen messzire, mert esetleg össze akarod hasonlítani a sajátoddal.

Ebben semmi különös nincsen, rengetegen átestek már ilyenen, bár inkább serdülö korban szokott elöfordulni, mint egyetemistaként. A kollégiumi összezártság pedíg adja a helyzetet.

Ha viszont nem érdekel ez a része a barátságotoknak, akkor azt is meg kell mondjad neki, mert lelkileg örök életre tönkreteheted öt.

A barátság olyan, mint a szerelem, csak annál sokkal több. A szerelem olyan, mint a barátság, de annál sokkal több.

2020. júl. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Azz mondtaa a kerdezo hogy o nem homo
2020. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Uh de jó - én az biztos hoyg orulnek egy ilyen sracnak:)
2021. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
78%
Én is örülnék egy ilyen srácnak, szobatársnak. Kezdeményezz vele egy jó beszélgetést ital mellett, az alkoholtól hátha megnyílik. Sok sikert😉
2021. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Örülnék én is.
2023. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ugyan régi a kérdés, de kíváncsi vagyok: mi történt azóta? Végül megmaradt a barátság (akár még egyetem után is, ha végeztetek)?
2023. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!