Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem válaszolnak pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolnak pár üzenetváltás után a meleg fiúk?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam, hogy vagy vissza se írnak, vagy 1-2 üzenet után nem válaszolnak. Fiatalokról (18-21) van szó. Végül úgyis egyedül maradnak, mert senkinek sem fognak kelleni, és a 30-as éveikben ugyanitt fogják csorgatni a nyálukat a tizenévesekre, mint az ittlévők 90%-a.

19 éves vagyok, beleuntam az egészbe



2020. jún. 23. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg nem melegek.
2020. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Mert nem a farkadról küldesz nekik képet.

Mert nem azt keresik, amit te.

Mert nem érdekli őket, amit írsz.

Mert önzők és sokat gondolnak magukról.

2020. jún. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert sokan csak szórakozásból és unatkozásból ,,ismerkednek'', valójában semmilyen konkrét szándékkal tengetik az életüket az interneten. Na meg ha valaki nem szimpi, akkor elég gerinctelenek és inkább eltűnnek szó nélkül, ahelyett hogy megmondanák hogy nem egymást keresitek.
2020. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Te, ettől én is agyf**zt kapok. xD


Leírom az elején, nem keresek párt. Jó. Elfogadják. Halad a beszélgetés, már kezdek megnyílni kicsit, erre szó nélkül lelép. Komolyan, agyam eldobom. xD


És tudom, vannak hibáim. Túlpörgök, türelmetlen vagyok, nem bírok leállni egy nyomorult szusszanásra, maximum cigiszünetre, persze közben kávéval/energiaitallal, csak pörögjek, mert ez a nyomorult kényszerképzetem, hogy pörögnöm kell. xD

Egy igénytelen p**s vagyok, egy csöves hozzám képest divatdiktátor.


Tudom, hogy nem vagyok főnyeremény. De korrekt vagyok. És leírom az elején, hogy NEM kapcsolatra keresek, hanem barátkozni. És elfogadják látszólag. Én is elfogadom a másiknál, ha nem tökéletes. Attól kapok már agyf**zt, hogy a meleg szubkultúrában mindenkinek tökéletesnek kell lennie. Hát én meg egy majd annak idején egy EMBERT akarok magam mellé, aki tökéletlen, aki hozzám hasonlóan a kinyúlt, viseltes pólójában is le tud dögleni megnézni valami gagyi s**t a tévében. Nem istent akarok, hanem embert. Az emberek tökéletlenek.


Fúúúúúú....


19/p

2020. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, ezt én is mindig megszívom, pedig semmi extrát nem akarok :D

Általában itt mindenki a tökéletes pasit keresi, legyen girnyó, kocka hasú, meg feminim, stb.

Hát ez van :D

26F

2020. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Mert a legtöbb nyuszika.Csak a farkincára kíváncsiak.Aztán kiverik és kész.

Náluk ez a szex.

2020. jún. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
En is folyamatosan ebbe esek. Nem titkolt celom volt hozzam hasonlo embereket megismerni, igy mindig extra boldogsag ha valakivel/valahogy eljutok egyaltalan a beszelgetesig. Aztan amilyen gyorsan indul, olyan gyorsan vege. Az elejen leszogezem, hogy barat baratot keresek aztan ahogy telik az ido gondolom a masik fel is rajon arra, hogy bakker ez tenyleg csak barati ismerkedest akar aztan tipli, nyulcipo. Kicsit bant a dolog mert szeretnek valakivel eljutni arra a szintre, hogy eljarunk pialni, dumalni, szorakozni a valo eletben (amire tudom, hogy nulla az esely, foleg itt) ugyanakkor nyugodt is vagyok mert tudom, hogy pont ezek a tipusu emberek azok akik vegul egyedul fognak maradni az idok vegezeteig, ido elott kiegnek, mert sosem forditottak kello idot es energiat a kommunikaciora, a masik megismeresere. Az egeszsegugyi kockazatokrol meg nem beszelnek koszonom..
2020. jún. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es, hány éves vagy?
2020. jún. 26. 09:55
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
23 vagyok
2020. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ZoltanAnglia ***** válasza:
100%

Mert a melegek tobbsege egy utolso gyoker.Nekem is hasonlo tapasztalataim vannak.Hazugsag a fo elemuk. A profilokon gyakran 10-20 evvel fiatalabb kepuk van fennt, vagy egy teljesen idegen, rendszerint szexi ferfi.

A megbeszelt talalkozo napjan rendszerint nemak. Nyelvek ismereteit valljak maguknak, majd kidetul, hogy egy arva szot sem tudnak kinyogni.

A primitiv emberek megtestesitoi.Gyakran undoritoan noiesebbek mint a legtobb hetero no.

2020. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!