Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érzek egyre nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek egyre nagyobb vonzalmat az idősebb urak felé?

Figyelt kérdés

Valamiért vonzónak találom az 50+-os pasikat de nem tudom hogy miért.

Mitől alakulhatott ez ki?



2020. jún. 26. 08:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, nem tudom mi rosszat mondtam, hogy ennyire le lettem pontozva. Szerintem mindenkinek a saját dolga, döntése, milyen korosztály, kinézet, vagy tulajdonság iránt vonzódik. Szerintem nincs jó és rossz válasz, kivéve ha valaki kulturálatlan modorban válaszol.
2020. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

a mai fiatalok csak a telefont nyomogatják, mi annak idején gépzsírn nélkül a műhely mögött meg a kaszázrnyákban úgy toltuk hogy a mai fiatalok már azt nem birnák ki.


69 F

2020. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

48 vagyok, szóval van remény...

igen, egy fiatal sráccal is jól el lehet beszélgetni (!!) a b**áson kívül. Kábé mindenről is. És sokuk igényli az összebújást is...

És tiszteletben tudják tartani a titkos kapcsolat lényegét.

Amikor neki is van barátnője, és nekem is... :)

2020. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#10 igen biztos csak is sugardaddyre vágyok.

Köszi az értelmes hozzászólásod


#12 ennek mi köze van a témához?

Nem kell itt fikázni a mai fiatalokat.

2020. jún. 27. 00:28
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem írhatsz... Beszélgethetünk, ha akarod...
2020. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt kérdező !

Ez számomra phszihologia mivel vonzobbnak tűnik az azért lehet a tankönyvek szerint mivel nik már megvan mindenük és egy olyan biztonságot kéviselnek amivel már el tudod (ne vedd magadra) képzelni az életet, továbbá letséges okok még eze felül ennek kizárasa néklkül sok negatí élmény miatt, ők már nem csalnak meg és nem fognak másfelé kacsingatni ez biztonságot tud ani és egy stbilitást jelenthet a kapcsolatban.

2023. máj. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!