Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan élesszük fel a szexuali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BB_ kérdése:

Hogyan élesszük fel a szexualitást egy hosszan tartó párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már 6 éve vagyok együtt a párommal, de sose találtam igazán kielégítőnek a szexuális életünket. Lehet nekem magasabb a libidóm, de úgy gondolom, hogy kompromisszumok révén elérhető lenne a több alkalom pl.: heti 1-2 szex, a többi nap meg kézimunka vagy orál. Az a baj, hogy nem érti meg, hogy én sokkal többre vágyom.

Próbálkoztam azzal is, hogy elmegyünk moziba, étterembe, szórakozni, hogy ott majd megjön a kedvünk. Sajnos nem így történt. Mit lehetne ez ügyben tenni? Mit tanácsolnátok?

26/f



2020. júl. 5. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha a szexben új dolgokat próbálnátok ki, ami még mindkettőtöknek megfelel?
2020. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Itt olyanra gondoltam, hogy az egyikőtök esetleg ki van kötözve, vagy szexjátékokat, vagy izgalmas, "extrém" helyeken csináljátok (nyilvános mosdó, erdő, őltöző)

Ezek jutottak eszembe

2020. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid nem igényel sok szexet, akkor szerintem nem lenne benne olyan extrémebb dolgokba, mint az előttem lévő ír. És ha így van, neked sem kellene ráerőltetni, ha ő nem kíván többet. Esetleg próbáld meg, hogy az ágyban elkezdesz közelíteni hozzá úgy egyre gyakrabban. Ő ilyenkor vissza szokott utasítani? Milyen gyakran van szex? Egyébként én sem igényelnék heti egynél több szexet, de párom kedvéért pl az orált bevállalnám gyakrabban.
2020. júl. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a probléma, hogy úgy tűnik, a párodban nincs meg a hajlandóság arra, hogy javítsa a szexuális életeteket / nem zavarja hogy nem vagy kielégítve. Erről el kéne beszélgetned vele, ha nincs is kedve valami komolyabbhoz az lenne a minimum hogy szájjal vagy kézzel kielégít amikor a szükségét érzed.
2020. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Üdv a felnőtt párkapcsolatok világában! Sajna ez az átlag.


Ahogy idősebbek lesztek, annál több kell, hogy beindítsd a nőt. Persze most nem bundára és kocsira gondolok, de egy mozi+randi max egy csitrit indít be.


Úgy értem, hogy fejlődni kell a szex terén. Ki kell próbálni új dolgokat, esetleg játékszerek, fantáziák, tabu dolgok. Nem hiába van annyi 30-40+ éves egy Swingerben sem, mert mi idősebbek (én is 35 vagyok), már kicsit többre vágyunk szexnél, egy egyszerű kufirc annyira nem elégít ki és legfőképpen, mint pár, már nem annyira indulunk be a hétköznapokra.

Nem azt írom, hogy irány félre-dugni, de valami új kipróbálása mindig jöhet. És az a legszebb ezekben, hogy ha tényleg elkapsz valami új dolgot, akkor megint 18 évesnek érzitek magatokat egy ideig és úgy is szexeltek.

Emlékszem amikor elsőnek elmentünk egy ilyen swinger buliba, végig leskelődtünk mindent és nagy titokban estünk csak egymásnak a vaksötétben. Azután egy hétig úgy dugtunk mint a nyulak, feleségem olyan merészeket csinált, mint még soha (kocsiban elővette amíg vezettem, gyorsan kellett parkolót keresnem), zuhanyzás közben lenyomott nekem egy show-t, stb.

2020. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar feleleszteni kell, ott mar baj van.


Nekem ot ev utan is tokeletes a szex. Vszinu nem a megfelelo partnerrel vagy.

2020. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki tanácsát és/vagy együttérzésének kifejezését. :) Az a baj, hogy hiába beszélünk róla, nincs semmi haszna. Azt viszont tudom, hogy ha ez így marad, akkor nem biztos, hogy sokáig együtt tudnánk még maradni, hiába van szerelem.
2020. júl. 7. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy hiába beszélünk róla, nincs semmi haszna"


Ismerős, párom is mindig a beszéljünk-róláról papol, de semmi haszna. Valamit megbeszélünk, eldöntjük, hogy OK, ezentúl jobban odafigyelünk erre és arra, de eltelik egy hét és ugyanott vagyunk. Semmi értelme a szófXsásnak, mert csak depresszív lesz tőle az ember, hiába jártatja a száját. Én tudom, mi is éppen egy ilyen időszakban vagyunk, hiába beszéltünk már át ezerszer a problémákat, semmit sem segít és lavinaként húzzuk egymást lefele.

Egyedül ami segít, azok a tettek. Egyikőtöknek baromira elszántan kell megtenni mindent, hogy változzatok. Nagyon, nagyon elszántan. Ezt azért írom, mert az eleje baromi fárasztó, ugyanis semmi támogatást és pozitív hozzáállást nem fogsz kapni, neked mégis mosolyogva és pozitívan kell hozzá állni, amíg véghez nem viszed a célod. És sokszor lesz olyan érzésed, hogy fel kell adni.

És ezt lehet sokszor meg kell csinálni.


BAROMI nehéz, mert már én is ezerszer megtettem, valami színt és fűszert vittem be, ami tök jó volt, mind a ketten nagyon élveztük, mindenki happy volt, aztán megint jött egy fázis és már nekem is tököm kivan, hogy nekem kell mindig odatennem magam ha valami nem működik.


Még fiatal vagy, ha kell, még tudsz változtatni. 35 évesen és gyerek mellett már szinte lehetetlen. Persze ki lehet szállni, de az életed soha nem lesz már olyan mint házasság és gyerek előtt, főleg hogy abban a korban vagy ahol már nem egyszerű megfelelő párt találni és valószínűleg nem lesz jobb az a pár sem, csak másabb lesz. (De lehet vele is 10 év után ugyanazok a problémák)


harcolni kell, mást nem tudok ajánlani. Az is nagyon sokat segít ha aktív az életetek, amit úgy értek, hogy sok a hobbi, sok a munka, sok a közös cél, mert a legrosszabban akkor jön ki ez a letargia, ha monotonná válik az élet vagy amikor nincs sok dolgotok (pl. a szabad idő abból áll, hogy TVt néztek)

2020. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!