Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » (Leszbikus kérdés) Ti hisztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Leszbikus kérdés) Ti hisztek az élethosszig tartó szerelemben, illetve párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
És egy leszbikus+biszexuális felállásban?

2019. ápr. 6. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

semmilyen felállásban nem hiszek benne, elég heterok közt szétnéznem :D

párkapcsolat lényege meg a rengeteg kompromisszum és energia, amit az embernek muszáj befektetnie, hogy valami ilyen ideális álomképhez hasonló szintet megközelítsünk...

2019. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mármint külön két leszbikus között és külön egy leszbikus és egy biszex nő között :D
2019. ápr. 6. 20:21
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem örök szerelem nincs, de örök szeretet lehet.Az is elképzelhető,hogy rengeteg viszontagság után szétválnak útjaik, de valami miatt újra együtt lesznek, vagy a sok akadály csak egyben tartja a kapcsolatot.

Ha heterók között lehet, akkor lehet homoszexuálisok , biszexuálisok stb. között is.Ha van szeretet akkor minden van.

2019. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

sehogyan sem :D semmiben nem más a kérdésben a homoszexuális+homoszexuális, homoszexuális+biszexuális :D de heteroszexuális+heteroszexuális sem, sehogyan nem megy :D kicsit negatív vagyok de jelenelg ez vesz körül engem meg minden barátom is :D

viszont ha arra irányul a kérdés, akkor nem, nem indul kevesebbel szerintem biszex a leszbikusok között és nagyon el is ítélem akinél igen, egyszerűen nem kéne :)

2019. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Biszex nőtől örök hűséget várni elég meredek, mivel nála 2x akkora a kísértés. :)
2019. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
most komolyan, nincs elég önbizalma annak, aki emiatt nem mer biszex lánnyal lenni :D és miért lenne 2x akkora kísértés? nem fog neki mindenki tetszeni...
2019. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#4-es: Nem, nem arra irányult a kérdés, hogy a biszexek kevesebbel indulnak-e.
2019. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Oppá xd szóval nem, nem arra irányult
2019. ápr. 6. 20:36
 9/18 anonim ***** válasza:
az úgy derék :DDD
2019. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Hiszek

De nem számomra

Aki tolerálhatóbb személyiség az találhat életre szóló társat

2019. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!