Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdekelnek a férfiak. Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelnek a férfiak. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Néhány hónappal ezelőtt életemben először megtetszett egy pasi, eleinte semmi extra, csak arra gondoltam, hogy milyen helyes az arca. Másnap is eszembe jutott a buszon ülve és azt vettem észre, hogy felállt. Aztán hirtelen azt vettem észre, hogy máshogy nézek a férfiakra, valami megmagyarázhatatlan izgalommal. Kíváncsiságból egy este belenéztem egy meleg felnőtt filmbe, az ott annyira nem fogott meg, de képtelen voltam ezt az érzést megszüntetni. Vágyom arra, hogy egy férfi érjen hozzám. De mellette mégis van egy ilyen -mi a fene- érzetem, hogy nekem erre semmi szükségem, mégis már csak férfiakat szoktam megnézni. Nőket már egyáltalán nem. Normális, hogy 31 év alatt soha nem vonzottak a férfiak, most meg úgy érzem, hogy csak ők izgatnak? Nem találnám szégyellnivalónak, sosem volt bajom a melegekkel, csak nem értem, hogy egyik napról a másikra hogy lehet egy hetero férfiből meleg.

2020. júl. 9. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Valszeg biszex vagy es most kezd a felszinre torni. Erdekes dolog a szexualitas.
2020. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

"Vágyom arra, hogy egy férfi érjen hozzám. De mellette mégis van egy ilyen -mi a fene- érzetem"

Vágysz rá, csak próbálod elnyomni magadban.

Nem meleg vagy, hanem biszex.

Egy meleg már a serdülőkorban tudja és érzi, hogy csak a férfiak érdeklik.

Nálad nem társadalmi nyomásból voltál nővel egészen eddig.

Én meleg vagyok, de volt már dolgom bi pasikkal, én sem értettem, hogy vágyhat egy ember mindkét nem-re.

Azt a választ kaptam, hogy náluk eléggé imbolyog az, hogy mikor mely nemhez vonzódnak jobban.

Szerintem nálad is így van, és most erősödött fel benned a saját nem iránti vágy nagyobb részben.

Más magyarázat nincs.

Nincs olyan, hogy valaki 31 éves korára jön rá, hogy meleg, heteróból sem lehettél meleg.

2020. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Jó az utolsó hozzászóló. Egyetértek vele, ami nekem nagyon furcsa, hogy a magyar médiában ennek ellenére volt/van "minden" vagyis hogy hogy családosból lett meleg és hasonlók, na ezt nem hiszem, vagy ha így van ott valaki valamikor nagyon nem mondott igazat.
2020. júl. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor valószínűleg ez lesz és a nők most csak azért nem érdekelnek, mert az új jobban vonz. Most próbálok ismerkedni, aztán meglátjuk hogy alakul. Félek is, de nagyon izgalmas is. Kiváncsi leszek milyen egy férfi csókja.
2020. júl. 11. 03:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor az ember tudat alatt is elnyomja a tényleges vágyait. Mert arra tanították, hogy a fiúknak a lányok tetszenek, és minden más beteg, rossz dolog. A vágy természetesen ott lesz, de van, hogy évtizedekig küzd ellene az ember.
2020. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!