Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért olyan elrettentő szavak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elrettentő szavak ezek a melegek többségének szemében ?

Figyelt kérdés

Gyengédség, érzékiség, ölelés, simogatás, csók, összebújás.

Mint ördögnek a tömjén, olyan a többségnek,de nem értem miért ?


2020. júl. 12. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a simi, bújás, ölelkezés és smár a legjobb a szex előtt és után. Főleg utána. Aki erre nemet mond az vagy fél a kötődéstől vagy érzéketlen de akkor meg mindegy is...
2020. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg a “többség” nem érzelmi kötődést akar adott személytől, nem feltétlenül hosszú távra tervez.

Lehet csúnyán fog hangzani, de az elsődleges ezen személyeknek a testi vágyak kielégítése és kicsit tudományosabban mondva, a nemi vágy, mint drive/hajtóérő kielégítése... így nyilván azon emberektől várhatók el a felsoroltak, akik érzelmi kötődést (is) keresnek és vágynak arra, hogy egy társsal bensőségesebb legyen a kapcsolat...

2020. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az utolsóval. A "biszexekre" még jobban jellemző. Nagy részüknek csak a testi vágyak kiélése a fontos. Ilyen a melegek/biszexek nagy része.
2020. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Én azt várom, hogy megkúrjanak, használjanak. 18/f
2020. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, most már értem, miért mondták rám többen, hogy lúzer vagyok. Nem elég, hogy tartós kapcsolatot szeretnék,még ráadásul ezek az "elvárások " is benne vannak.....

Már értem a sok kiégett és megkeseredett meleget, akik akkor értékelnék ezeket, amikor már nem kellenek senkinek. Mert szeretetre mindenkinek van igénye, még ha altesti - vezérlésű is.

2020. júl. 13. 05:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezekkel nincs semmi baj. Én is vágyom ezekre.


Azokra akik pedig csak basznak ne hallgass. Majd 40 éves korukban fizetnek a szexért mert már senkinek sem kellenek majd.

2020. júl. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van bizony amikor össze akarok bújni a partneremmel, vagy az ölébe hajtani a fejem, igen, úgy, hogy ő meztelen, és a farka közel van hozzám, miközben átkarolom.

De erre mostanság semmi igény nincs.

2020. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 everlight ***** válasza:
100%
A meleg-bi fiúk egy jelentős része csak kalandozni akar,nem romantikázni mert azt elköteleződésnek gondolják.Izgatóbb egy vad menet kötöttségek nélkül ismeretlenekkel.
2020. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!