Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az előnyös kinézet sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnyös kinézet sokszor hátrány?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, arcra nagyon helyesnek mondanak, ezt tudom is magamról. A testem lehetne kicsit izmosabb, de ezért is járok edzeni, sportolni.

Ez miatt nagyon válogatós vagyok, társkeresőn is 10ből ha 2 srác aki bejön, ezért nagyon ritkán fél évente 1x ha találok megfelelő partnert.

Aki csúnyább, vagy nincs nagy igénye, az talál magának csúnyát kb azonnal. Nekem is lehetne kb naponta szex, ha nem lennék válogatós, de a külsőm miatt azt érzem nem adhatom lejjebb.

Pl az ilyen srác jön be:

[link]

Ti mennyire vagytok válogatósak?



2020. júl. 16. 10:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"A videóban szereplő srácot én bottal sem piszkálnám meg."


Én meg távolról elkerülöm azokat, akik bárkit is így minősítenek.

2020. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!