Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek van aki nagyon rosszna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek van aki nagyon rossznak érzi magát?

Figyelt kérdés
Mi miatt? Kövérvagy? Ronda? Kicsi a farkad vagy mi miatt? Én pl nem vagyok helyes :(
2020. júl. 26. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

biztos helyes vagy, mindenkinek más jön be tudod:)

én szőrösebb vagyok egy kicsit, így nem tudom felszabdultan élvezni a szexet. irigylem a legtöbb embert akinek alig van. Nekem ennyi, ha ez nem lenne, én lennék a legboldogabb.

2020. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben kövér voltam nagyon, de tettem ellene, és ma már sokkal jobban nézek ki. Emellett a péniszem is átlagon aluli méretű, ez ellen mondjuk nem tudok tenni semmit, meg korábban zavart is eléggé, de mára már megszoktam. Mondjuk utóbbiban azért az is segített, hogy az ágyban passzív vagyok, így értelemszerűen nincs akkora jelentősége.
2020. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Erekciós gondok miatt.
2020. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Több minden zavar magamban. Túl vékonynak érzem magam a saját ízlésemhez mérten, nem szeretem hogy nem nagy a péniszem, helyesnek se tartom magam túlságosan. De ami a leginkább zavar az az hogy kicsi a szexuális étvágyam és szerintem ez minden jövőbeli kapcsolatomban gond lesz majd.
2020. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnék izmosabb sokkal. Most ez a legnagyobb problémám és magasabb is szeretnék lenni. Átlagosnak tartom egyébként magamat. Első, amilyen én voltam, attól nem lehetsz szőrösebb. Én végleges szőrtelenítés mellett döntöttem, azóta azért több az önbizalmam. Négyes, nekem sincs sok étvágyam, úgyhogy tuti nem zavarna. Nagyon sokan vannak ezzel így.
2020. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!