Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egyszer kipróbálom sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer kipróbálom sráccal, akkor többé nincs visszaút?

Figyelt kérdés
Mert azt olvastam, hogy így van. Én nem vagyok biztos benne, hogy ki fogom próbálni, de többek közt ezért is félek, hisz szeretném ha családom lenne, stb.
2020. júl. 26. 18:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
4%

Gabor valaszt miert pontoztatok le ti fogyatekosok?

Köztudott

2020. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 -remete- ***** válasza:
95%
Szerintem ez baromság. A testivágy és az érzelmi vágyakozás nem ugyanaz. Szerintem ha pasizol nem jelenti azt, hi
2020. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg agy akkor nincs visszaút, de alapvetőan a lányokhoz sincs....szóval.elő terepjárot és csinálj utat oda ahol nincs.

Azaz hülyeség amit olvastál.

Ha meleg vagy akkor bármit teszel az maradsz hahetero akkor az.

2020. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 everlight ***** válasza:
85%
Ha vágysz rá,próbáld ki
2020. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6%
Igen így van, onnan nincs visszaút.
2020. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

No para!

Ha akarod próbáld ki!

Max biszex vagy, ha a lányok is érdekelnek, idővel meg majd meglátod, hogy merre erősebb a vágyad!

Én is voltam már párszor sráccal, mégis van családom!

Igaz elváltam, de nem a fiús élményeim miatt!

De a döntés a te kezedben van!

2020. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.

A szexuális orientáció nem döntés kérdése, és nem döntés alapján választható.


Ha a lányok tetszenek, akkor heteroszexuális vagy.

Ha a férfiak, akkor homoszexuális.

Ha mindkettő, akkor biszexuális.


A szexuális orientáció nem azon fog múlni kivel fogsz lefeküdni, hanem azon, hogy milyen nemű személyek iránt érzel nemi vonzalmat.

Attól, hogy egy meleg lefekszik egy nővel, nem lesz sem heteró, sem biszex. De attól egy heteró sem lesz meleg, vagy biszex, mert mondjuk kíváncsi, vagy más tényező miatt belemegy egy kis rosszalkodásba azonos neművel.


Az, hogy kivel élsz, vagy éltél nemi életet az a te privát ügyed. Legalábbis addig, míg úgy éled a nemi élet, hogy az privát is marad. Utóbbinál arra gondolok, hogy "dokumentálod" az esetet, azaz nem videózod, fényképezed le, ami esetleg internetre kikerülhet, ha nem vagy elég óvatos.

2020. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!