Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért írnak ki sokan léteznek-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak ki sokan léteznek-e/vannak-e kérdéseket amikre nyilvánvaló a válasz?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés van itt gyakorikerdeseken, amik csak szimplán hülyeségek. Vannak-e 20 cm feletti farkú srácok Budapesten, léteznek-e melegek Debrecenben, vannak-e barna hajú melegek, léteznek-e aktív melegek... Meg ilyenek.


Kérdem én az ilyen kérdezőktől, hogy ha bármelyikre az azt írjuk hogy nem, nincs ilyen, akkor azt komolyam elhiszik? Elhiszik, hogy nem léteznek 20 cm feletti farokméretű srácok Budapesten, nem léteznek melegek Debrecen, egyetlen barna hajú meleg sincsen, meg egyáltalán nem léteznek aktív melegek? Mi indíttat titeket ilyen nyilvánvaló kérdések feltevésére?


Konstruktív, megmagyarázó válaszaitokat köszönöm!


A szavazást meg már csak iróniából írom ki. A kérdés:


Szerinted te létezel?



2020. júl. 29. 10:07
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
80 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg te vagy a hülye, hogy nem érted az ezekben a kérdésekben lévő nyilvánvaló szándékot.

"Van itt olyan aki.... ilyen vagy olyan? "

És ha beírja, hovy igen nekem 20 centis farkam van akkor ra ír. Ennyi.

2020. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
99%
Ezek ismerkedésre felhasznált posztok.
2020. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
99%

Sokan így próbálnak ismerkedni

.

2020. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
99%
A sok privi reményében
2020. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy ismerkedni szeretnének, de azt nem tudom hogy miért írjak ki ilyen bugyuta módon. Egy "Ki ismerkedne velem?"/"Ki ismerkedne 19 éves, 170 cm magas és 16 cm hosszú uni sráccal Budapesten?" kérdés is már sokkal nagyobbjózan észre, világismeretre és komolyságra mutatna mint ha azt kérdezné hogy léteznek-e meleg srácok Budapesten.


(Mindemellett vannak specifikusan társkeresésre használt oldalak amiket használhatnának. Illetve, nem tudom a gyakorikerdesek miért nem készít egy társkereső felületet. Népszerű lenne.)

2020. júl. 29. 11:00
 6/22 anonim ***** válasza:
99%
Két okból. Az egyiket fent írták, ismerkedni/chatizélni akarnak a másik fele meg trollkodás.
2020. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ismerkedésre használják az oldalt, ahogyan leírták, de ezt te is tudod kérdező.:D Abban egyetértek, hogy elég alpári stílusban fogalmazzák meg a kérésüket. Pl csak az a fontos, hogy pesti legyen és nagyfarkú. Szánalom és nem tudom miért nem tiltják őket. Nem tutom milyen reményeket fűznek az egészhez, szerintem itt még több a kamus a társkeresőkhöz képest is.
2020. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Van társkereső része az oldalnak, az ismerkedés kategória. Érdemes ránézni néha.
2020. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

8

Szerintem a társkereső részbe nem mernek leírni ilyen perverz kérdéseket, így két tűz közé kerülnek.

2020. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha túl ismerkedős a kérdés, akkor lecsap a banhamner.
2020. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!