Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, a Ti véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, a Ti véleményetek szerint nekem szép lábaim vannak? F/m

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 30. 17:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 A kérdező kommentje:
De ez a sportoló srác nem a hajtűdobálós típusba tartozik. Két csinos meztelen lábból még nem vonhatsz le ilyen következtetést. És ha Neked meg selymes, puha tapintású a hajad, vagy épp szőke színű, akkor most én is nevezzelek hajtűdobálósnak? Békességben kell élnünk egymással, szeressük egymást, gyerekek, ahogy a sláger mondja. A többségi társadalom úgyis úgy utál minket, mint a szhart, nem elég az nekünk? Legszívesebben falhoz állítva kivégeznének, vagy a Dunába lőnének minket, na jó, a rendesebbje csak kőbányába vitetne minket napi 18 órát követ törni. Miért kell még egymással is kötekednünk a saját táborunkon belül?
2020. aug. 13. 16:28
 62/80 anonim ***** válasza:
92%
Megszállta Kozsó. Valaki mentse meg.
2020. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 A kérdező kommentje:
Hát igen, az emberségről és egymás szeretetteljes elfogadásáról beszélni ma nem divat. Én mégis azt mondom, a gyűlölködést hagyjuk meg a heteróknak. Ők sokkal jobban értenek hozzá, nagyobb elánnal tudják csinálni. Mi abban gyengék vagyunk. Bár - mint a mellékelt ábra és az előző válasz mutatja - vannak ebben is kivételek.
2020. aug. 13. 16:35
 64/80 anonim ***** válasza:
83%

A békesség és az elfogadás nem azt jelenti, hogy minden melegnek szeretnie kell egymást. Ennyi erővel minden embernek szeretnie kellene mindenkit. Hajrá világbéke!

Túltolod ezt a dolgot.

2020. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell ilyen tragikusan gondolkodni. Ha szerinted a heterók úgy bánnak velünk, ahogyan feljebb írtad, akkor ne csodálkozz, hogy csak ezt látod, ezt vonzod magadhoz. Szerintem a társadalom nagy része elfogadó és attól, hogy meleg a másik, még nem kell szeretnem. Mindenki azokat az embereket kedveli, akik hasonlítanak rájuk. Attól, hogy a másik is meleg, másban képviselhetünk teljesen más értékeket.
2020. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
92%
Tetszetősek a lábaid, kellemesen szőrös, de tetszik a táj is. Persze arra is kíváncsi vagyok mi lehet a lábaid fölött. :)
2020. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Azért is szeretem a labaimat igy szőrtelenül, mert jobban kijön a formájuk. #21es voltam

2020. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 A kérdező kommentje:

Szia 21-es!

Tényleg király a lábaid formája. Ez a két szexi láb formailag tökéletes.

2020. aug. 18. 11:18
 69/80 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a te lábaid sokkal szebbek, mint a 21-es válaszadóé. Én a tiedbe vagyok belezúgva kedves kérdező. 😊😍
2020. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 A kérdező kommentje:
Most elpirultam és teljesen zavarba jöttem. Mit szeretnél csinálni velük?
2020. aug. 18. 15:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!