Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon hol lehet találkozni a legtöbb meleggel?

Figyelt kérdés
Melyik városban van a város méretéhez viszonyítva a legtöbb meleg? És városon belül hol találni őket általában?

2020. júl. 30. 22:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Akkor minek vagy a homoszexualitás kategóriában? XDXDXDXD Beszarok...

Valaki nagyon frusztrált itt. Nem baj, nem tt vagy az egyetlen vérheteró, akiről tudom, hogy amúgy olyan mint a kályha csak homofóbiás komplexussal lepletzi :DDD

2020. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Neurotech ***** válasza:
16%
Én tényeket írtam le, plusz a végén egyszerűsítettem egy jegesmedvés hasonlattal, miközben te csak írtál összevissza a végén meg még személyeskedni is elkezdtél mivel semmi ellenérvet nem tudtál leírni. Ez elég szomorú...
2020. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%
Én személyeskedtem? Miután te "b.zzancsoztál" amit sikeresen töröltek is. Felsoroltam a nézeteimet, nem reflektáltál rá. #11 válaszomban foglaltak továbbra is érvényesek.
2020. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Neurotech ***** válasza:
0%
Na várjál, én eddig korrektül tényeket írtam és bizonyítottam. Itt az ideje, hogy te is bizonyíts valamit mert egyre jobban arra megy ki a dolog hogy össze vissza beszélsz egyre nagyobb valótlanságokat. Inkább ne írj ahelyett, hogy hazudnál. Olvasd vissza milyen támadó hangnemben írsz, miközben én végig higgadt voltam és kerültem a személyeskedést, és inkább ne írj semmit minthogy hazudj megint... Jézusom...
2020. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!