Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vegán vagy vega melegek, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegán vagy vega melegek, ti hogyan vélekedtek a húsevő melegekről?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 18:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Mi koze a kettonek egymashoz? 🤣


Ugyanugy, mint a husevo heterokrol.

2020. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Azt hogy a saját életmódomat nem fogom ráerőltetni senkire és ez alapján nem fogok elítélni senkit se.
2020. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Második, te tényleg vega vagy vegán vagy? Csodálom, hogy ilyen hamar voltak itt ilyen emberek. Mi okból nem eszel húst? Hát biztosan rosszul fogalmaztam, de a kérdés arra irányul, hogy ismerkedés, párkapcsolat szempontjából van-e jelentősége, vagy egyáltalán nincs, hogy a másik eszik-e húst.
2020. aug. 7. 18:14
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem epp eleg ritka egy normalis meleget is talalni, nem hogy meg szukitsuk is a halmazt.


Szoval nem, nem elvaras. Max elony.

2020. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Régen vega voltam. De már lemondtam róla. Akkor is azért, mert sajnáltam az állatot. De még mindig az a véleményem, hogy ez mindenki saját döntése, az egyik nem befojásolhatná a másikét. Ha ő vega szeretne lenni, legyen, de én nem csatlakozom, és ne is várja el.
2020. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én is azért nem eszek, mert sajnálom az állatokat. Ha egyéb pl egészségügyi szempontból nem eszik valaki, az gondolom nem fog fennakadni, azon, ha a másik eszik.
2020. aug. 7. 18:40
 7/21 anonim ***** válasza:
43%

... és akkor csodálkozol, hogy olyan a vegánok megítélése, amilyen.

Kicsinyes, kötekedő, értetlenkedő, és arrogáns vagy.

2020. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ebből egy sem igaz, miért mondod ezt rám?? Csak megkérdeztem, hogy más vegánok vagy vegák hogy vannak ezzel, abban már nem vagyok biztos, hogy ők is válaszoltak, sőt inkább abban vagyok egyre biztosabb, hogy nem.


"De még mindig az a véleményem, hogy ez mindenki saját döntése, az egyik nem befojásolhatná a másikét"


Nyilván nincs joga ráerőltetni a másikra, de azt kérdeztem, hogy adnak-e esélyt a húsevőknek, nem azt, hogy meg akarják-e változtatni őket.

2020. aug. 7. 18:55
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem vagy arrogáns, akkor miért ne adnának mások vagy éppen te esélyt egy "húsevőnek"?

CSak szólok, hogy jelentve ;)

2020. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jelentsd csak, szerintem semmi nincs a kérdésemmel, ami miatt törölhetik. Egy Ártatlan kérdés miatt? Ne viccelj már.
2020. aug. 7. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!