Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planeten cumcontrollra keres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planeten cumcontrollra keres egy idősebb duci pasi embert, elmerjek menni kezdőként?

Figyelt kérdés

Sem szopni, sem semmit nem lehet, csakis maszti lehet nálam nehogy elkapjak valamit, így szerintetek van értelme elmennem?

Ezt írja a profilja:

Nyitott vagyok mindenre.. Fasz kézi elelvezteteshez keresek srácokat akiket kézzel kielegitek... Cum control.. Az érzés elmaradhatatlan... Próbáld ki.. Anyagiak nélkül!


2020. aug. 8. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel ne menj ki az utcára mert elkapod a vírust.
2020. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyet keresek 62 éves vagyok irj ha közel vagy. Én Dunakeszi
2020. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Vagy a másik profil:

Cumcontroll: Jössz, vetkőzöl, maszkot felveszed, bevezetlek, leülsz egy székre, kezed hátrakötöm, majd olajos kézzel kb 50 percig verem, de nem élvezhetsz el. Közben ha szereted szívhatsz popperszt. A végén élvezel, kivezetlek, maszk le, felöltözöl, mész.


Bár a kötözős már majrésabban néz ki...


2-es csinálni vagy ha rajtad csinálják, melyiket szeretnéd? Amúgy Szolnok...

2020. aug. 8. 11:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kezdőként ilyen. Személytelen dolgokra vágysz. Semmi. Érzelem.
2020. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Kötözést biztos nem vállalnám be, megbeszéled vele hogy csak kézimunka lehet, elmész személyesen is szinpatikus akkor belemész a dologba, ha nem szimpi ott hagyod.

Elsőre szerintem a poperszt kihagyhatod,és a Kötözést is.

2020. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tetszenek az ilyenek, persze nem egy idősebb csókával, hanem korombeli 20-assal, vagy fiatalabbal. Mind a két oldalt próbálnám.
2020. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Rajtam ha vekony vagy gyakorolhatsz
2020. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel a cumcontroll, 25 alatti van itt akit erdekel a tema?
2020. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!