Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb melegeknek miért a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb melegeknek miért a fiatalok kellenek?

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak a saját korosztályával ismerkedni?

2020. aug. 7. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Öngyűlölet.
2020. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Mert a heterók nem a fiatal csajokra buknak?
2020. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Miért menne egy löttyedt testre, ha kaphat feszeset is?! :)
2020. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 papi3 ***** válasza:
23%
nem vagyok meleg de egyszerű : tapasztaltabbak TÁGULÉKONYABBAK A fiatalok hevesebbek keményebbek ők az aktív fél
2020. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Mert szeretik az apucit.Nagyon odaadóak.És friss ropogós a húsijuk.
2020. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
30 as vagyok nekem is az idősebb aktívak jönnek be pesze vannak kivételek
2020. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Mert az értelmi szintjükkel a naivabb tinik elérhetőek csak nekik. Ezek általában mind nősek és családosak. Egy érett, jól kinéző harmincas, negyvenes korosztályú meleg férfi nem fog szórakozni egy titkos ilonkával, aki még egy arcképet sem mer mutatni, nehogy a zasszony megtudja és különben is mennie kell, mert hallotta, hogy a zasszony már kiszállt a fürdőkádból.

A fiatalabbak még nem tanulták meg kerülni ezt a típust és talán vonzónak is találják, hogy elcsábíthatnak egy nős férfit. 22-25 fölött kezd realizálódni, hogy ez mennyire szánalmas is és mekkora időpazarlás.

2020. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

Pedofil hajlam, meg ilyesmi dolgok miatt szerintem. Amíg hasznaltam társkeresőt, folyamatosan zaklatott a sok vén g*ci, nem értettek a visszautasításból se, egyszerűen túl hülyék.


19/f

2020. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is idősebbek írnak,nem bírják a visszautasítást és akkor kezdik hogy kamus vagyok mert jól nézek ki. Én a saját korosztályommal ismerkedek 21 éves vagyok max 25 tovább nem.
2020. aug. 7. 14:57
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

41 éves vagyok

Felmegyek a társkeresőre 30 év felettiekkel ismerkedek, Ismerkednék leginkább 35 felettiekkel de nincsenek nagyon sokan ez az a korosztály aki nem vállalta fel magát.

A lényeg hogy nem írok rá, és még sem nézek egy 20 as éveit taposót, de úgy tapadnak rám hogy el se hiszitek, napi 3-5levelet kapok tőllük, főként a 18-25 éves korosztályból apaszexet akarnak játszani.

Tudom, tudom - de ez van.

2020. aug. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!