Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak, hogy készültök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak, hogy készültök egy alkalmira?

Figyelt kérdés
Nem sokat tudtok a másikról, néhány alap infot. Aztán elhív alkalmira, viszont (az aktív fél) az orált gumi nélkül akarja. Nem féltek hogy "nem egészséges" ?

2020. aug. 13. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Orált gumi nélkül szoktam, a behatolás a partner vagy az én részemről csak gumiban történik. Egyébként előtte elmegyek zuhanyozni és ennyi.
2020. aug. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Aktív vagyok, így nekem elég egyszerű ha sikerűlt befűzni

Eljön hozzám itt kimoshatja magát stb. Megcicerézem és mehet az útjára, csak gumiban dugok, orál az mehet gumi nélkül részemről.

2020. aug. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 -remete- ***** válasza:
70%
Nálam ismerekedés után kep csere. Miután nem ágyról ágyra járok nekem nem elég ha csak nevét tudom. Szeretem megismerni a másikat majd rendszeresen összejarni. Uni hapsiként amikor randivan, akkor zuhanyzom kimosom magam és mehet akar guminélkül is. Fél évente szoktam járni szűrésre.
2020. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogysem.

Nincsen alkalmi.

2020. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!