Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen sok az oldalon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok az oldalon a magát nőnek kiadó meleg férfi? Miért jó ez nekik/nektek? Ez már kicsit túlzás...

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Azért nem egészen így van ez. Én lány vagyok (valóban 😀) minden kérdések vagy válaszom után elég sok privátot kapok és nem csak ebben a kategóriában. Na most, a privátozók nagy százaléka egy két üzenetváltás után képet kér, amit természetesen elutasítok. Ilyenkor leszek “meleg pasi” aminek könnyen bebizonyíthatnám az ellenkezőjét, ha küldenék képet.

Szóval szerintem azért gondolod így, mert a lányok nagy része nem hajlandó egy idegennek első szóra pucér képet küldeni, ezáltal a te megitélésed szerint ő egy “meleg pasi” pedig a valóságban erről szó nincs.

2020. aug. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

3. Szándékosan biztos nem küldenék nekik.


8.,11. Most őszintén,ha valaki nem küld képet,attól miért hinném melegnek? :D

Ha valaki nem küld,az tuti csaj,de ha Ő akarja kiharcolni a képet és az írásmódja is olyan,na az már gyanús...

2020. aug. 14. 06:28
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
NA jól van. Nem tévedtem. Átvert pár troll téged :D És mivel átvert csak meleg lehetett :D Istenem. Gimibe osztálytársaim (heterók) szórakoztak ezzel tiniként. Most is sok az unatkozó tini és mint a példa mutatja a buta áldozat is :D
2020. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%

Értem, tehát a kérdésednek semmi alapja sincs.

.

2020. aug. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Csak hogy értsétek,egy tipikus példa:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Talán itt van az a perverz vén f*sz is... 🤣 🖕

2020. aug. 14. 10:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!