Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, nektek volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek volt már merevedésetek közös tusolóban vagy piszoár előtt?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg mast láttatok akinek merevedése volt? Jöhetnek sztorik is :D

2020. aug. 14. 20:20
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom olyan zuhanyzóra gondolt ahol vannak válaszfalak. Nálunk is egyébként ilyen volt anno a gimis koleszban.

- Ahol viszont csak csapok állnak ki a falból, s nincsnek válaszfalak, akár merre fordulhatsz, mindenki látni fogja a merev péniszedet.

-Illetve létezik olyan zuhanyzó is, ami olyan mint egy oszlop, és azt körül állva egyszerre 4 ember tud zuhanyozni. Mivel ott egymással szembe vagytok, biztosan látni fogják a farkad.

2023. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
100%
#31! Nálunk az uszodában pont5ilyen a zuhanyzó, hogy négyen lehet az oszlopnal állni. És tényleg nem lehet elfordulni, mert látnak. De aki oda jár, az nem csinál a merevedésből nagy ügyet, mivel már megszokottabb.
2023. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran előfordul, de nincs ebből semmi gond....talán kicsit vigyorgunk, vagy csipkelődünk. De ennyi.
jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Volt már.

Ha egy izmos, kívánatos férfi testet látok, egy jó hátsóval, egyből feláll. Többször előfordult már közös zuhanyzóban, de próbáltam titkolni.

jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Zuhanyzóban szokott,nem igazán zavar.
jan. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyzóban mindig feláll, még akkor is ha egyedül vagyok.

De szerintem sokan vagyunk így ezzel. Legalábbis én gyakran látom másoknál is.

Piszoár előtt nem jellemző, csak ha kangörcsöm van már és kiverni megyek oda célirányosan. Pisilésnél nem szokott. Olyankor inkább összemegy. Főleg, ha mellémáll egy colos srác! :D

jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
72%

Piszoárnál kiskoromban felállt, mikor egymás mellett állva pisiltünk 2-3an ugyanabba a csészébe.

Zuhanyzóban meg csak akkor nem szokott felállni, ha egyedül vagyok, vagy sok öreggel. Ha van bent egy jó testű fiú, akkor tuti hogy merevedésem lesz! És lesz@rom ki mit gondol, nem takargatom, nem szoktam befordulni. Volt már olyan, akivel együtt mentünk haza utána és az ágyban fejeztük be!

jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
81%
Itt mindenkinek áll zuhanyzóban, én rendszeresen sportolok, hetente többször használok közös zuhanyzót, sok mindent láttam már ott, de álló farokkal még nem találkoztam nyíltan, főleg h vki mutogatná, max. a meleg víztől félkeménnyé vált farokkal.
jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ez 38 as,mint a farokméret. Itt mindenkinek 18 fölötti :)
jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Szinte mindig
jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!