Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Lefoglaltam egy franciaágyas szobát egy szállodában, mert találkoztam egy fiúval, aki messzebbről utazott fel. Elmentem a szállodába egyedül, hogy átvegyem a szobát és utána mentem el a srácért, hogy aztán együtt menjünk vissza. Amikor mondtam a recepciósnak, hogy még el kell mennem a fiúért, akkor meglepődött, hogy fiúról van szó és mondta, hogy van olyan szobájuk, ami 2X egy ágyas. Erre mondtam, hogy maradjon a franciaágyas, azt szeretném, de ő tovább erősködött. Végül belementem a 2x egyágyasba. El kellett volna mondanom, hogy meleg vagyok és le akarok feküdni egy fiúval.. Szerintem ez magánügy.

2020. aug. 15. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát lehettél volna határozottabb. meg senkinek semmi köze hozzá,kivel vagy ott.
2020. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Ilyenkor kell kedvesen mosolyogva, de határozottan ragaszkodni ahhoz, amit kértél eredetileg.

Nem kell azzal foglalkozni, hogy mit gondol vagy mit ajánl.

2020. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

"hát lehettél volna határozottabb. meg senkinek semmi köze hozzá,kivel vagy ott."


De van köze. Ha két személy megy a szobába akkor mind a két személynek az igazolványait lemásolják és két személyre kell az idegenforgalmi adót befizetni.

2020. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De ez akkor is hülyeség.

Jó szándékkal ha jelzik, hogy van 2 ágyas szoba hátha benézted a foglalást.

De ha az a válaszod, hogy nem gond marad a francia ágy, onnantól fogva semmi köze hozzá már

Nálunk sose volt ilyen gond

2020. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as

Rendben:-):-):-):-)

2020. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Van belelátásom a dologba, az emberek 90%a örült volna ennek, mert sokan véletlenül foglalnak franciaágyast, ez a 2 ágy, vagy 1 franciaágy örök dilemma a recepciósok számára. De minden recepciós látott már meleget, ha nem valami hülyét fogsz ki, diszkréten kezeli a dolgot, és nem fog ezen rugózni. Mondjuk az érdekes, hogy a te esetedben ellentmondott neked...
2020. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Annyit mondtam volna a helyedben, hogy szándékosan foglaltam franciaágyas szobát, és nem szeretnén megváltoztatni. Abba nem tudott volna belekötni.
2020. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Sokat csavargunk a párommal

Mi különágyasat szoktunk kérni

És előfordúl hogy franciaágyast szeretnének adni nekünk.

2020. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy fiú vagy nem fiú. Te is mondhattad volna, hogy el kell mennem a partneremért és kész.
2020. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!