Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kerékpározó vagy futó vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerékpározó vagy futó vagy más módon sportoló fiúk, CSAK akik megnézitek a többi jó alakú fiút, miközben sportoltok (folyt. a leírásban)...?

Figyelt kérdés

... volt-e már, hogy annyira megtetszett valaki, hogy akár hátra is fordultok? Volt-e már, hogy valaki viszonozta valahogy a nézést? Pl. visszanézett, akár többször, vagy visszamentetek és megismerkedtetek?

Az is írjon, aki csak sóvárog, de aki nem néz másokat, csak a sportra figyel, az ne írjon!

Írjátok meg a kort és helységet!



2020. aug. 16. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Edzőteremben előfordul egész gyakran oda-vissza bámulás, szemezés. Ismerkedésig még nem jutott a dolog. Igaz, csak 2 hónapja járok, szóval még bármi lehet.


26F

2020. aug. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gaygym válasza:
79%
Szintén edzőterembe járok, szoktam nézelődni 2 gyakorlat között, de meleg vagy biszex pasival még nem találkoztam a teremben.
2020. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gaygym válasza:
79%
Jah, szintén 26F. 2-es voltam.
2020. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Igen. De hetero vagyok. Nem szoktam a farkukat/seggüket nézni, hanem a testfelépítésüket (esetleg arcukat, hajukat). Nem gondolok semmi erotikusra, inkább csak féltékeny vagyok, hogy "...szameg milyen jó csávó, én is ilyen akarok lenni"

20F

2020. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Futok rendszeresen a Duna parton, Margit szigeten. Mindig látok jó pasikat, akiket megnézek. Megfordulni utánuk azért nem szoktam, de olyan volt, hogy egy gyönyörű testű srác előttem futott szűk futónadrágban és megállt inni az egyik ivókútnál és miatta én is megálltam. Egy pillanatnyi szemkontaktus volt, egy mosollyal a részemről, de aztán futott tovább.

Egy másik alkalommal a szigetköröm elején hallottam, hogy valaki elég közel mögöttem fut és végig az én tempómban maradt is mögöttem.

A kör végén megálltam, ő is és mosolyogva megköszönte az iramfutást. Sajnos nem kezdtem beszélgetést pedig szimpi srác volt, csak annyit mondtam, hogy szívesen.

2020. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
persze,hogy megnezem,azert van a szemem..volt egy olyan,hogy jött egy 21 körüli izmos helyes fiu,tökéletes volt mindene,és megkérdeztem,hogy mit edz,mit tesz érte ,hogy igy nez ki,nagyon kedves volt,szoba elegyedtunk ..aztan mondtam,hogy mvegeztem,erre jött utanam a zuhanyzoba uhhhhh..levetközve még szebb volt,,adonisz..aztna kiderult van barátnöje..de haverok lettunk..szal megesik az ilyesmi is
2020. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyen nekem is volt hogy a teremben megkérdeztem egy fiatal kis srácot, honnan ilyen szép a teste, nagyon örült neki és mi is együtt zuhanyoztunk

aztán randi lett belőle :))

2020. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is mint a 7-es leírja
2021. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy mi😂 elírtam!! Mint a 4-es
2021. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jön valaki zuhanyozni?? :P
2021. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!