Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalt aktívok, ti voltato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt aktívok, ti voltatok már teljesen kezdő szűz passzívval? Ha igen, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Fájt neki? Vagy élvezte?

Elmesélnétek?


Szűz passzív vagyok és kicsit izgulok az első análtól.



2020. aug. 16. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Voltam több szűz passzívval is, és voltak akikkel többször is utána.


Odafigyelés a titka. :)

2020. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
95%
Voltam. Élveztük mindketten. Tényleg csak azon múlik, hogy figyelni kell a másikra és nem hirtelenkedni.
2020. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
94%
Kérdező, ugyan így vagyok😅.
2020. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelmes srácot választasz, akkor nem fog fájni. Megértem mondjuk, hogy nagyon tartasz az első alkalomtól, viszont biztosan ugyanannyira kiváncsi is vagy már;)
2020. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mivel előtte elmondta hogy még szűz nagyon figyeltem rá .Igazából nekem is nagy élmény volt
2020. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!