Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet hogy biszex vagy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy biszex vagy meleg a barátom?

Figyelt kérdés
A páromnak van egy gyerekkori barátja. Sokszor átverte, nem kereste a társaságát ennek ellenére a barátom mindig megbocsátott neki. Egyszer mesélte viccelődve, hogy régen egy ismeretlen csaj és egy csávó sétált és a csávó mondta a páromnak és a barátjának hogy törődhetnének ezzel az ismeretlen csajjal. És a párom nevetve mondta a barátjának hogy miért nem törődtek vele. Amikor ezt mesélte aggódtam hogy hármasozni akart volna velük. De mivel évek óta nem beszéltek így megnyugodtam. Közben ez a barát lájkolja a képeit, és a barátom viszont lájkolja, írja neki az üzeneteket ünnepekre. Felvette egy közös csoportba is de letörölte ezt véletlenül vettem észre. Lehet, hogy nem baráti érzései voltak felé vagy csak beképzelem?
2020. aug. 17. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Wtf. Semmi köze a kettonek egymashoz.
2020. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Ez becsapós kérdés?

Barátom batátjának a barátnője

Stb... Nekem még a kérdés is bonyolult.

XD

2020. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem. Nő vagyok, a párom férfi és valamiért azt érzem, hogy a párom vonzódik a régi férfi barátjához. Amiatt, hogy mindent elnézett neki, meg azt érzem hogy szexelt volna akkor azzal a csajjal és a fiú barátjával.
2020. aug. 17. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Így jobban értem,

2férfi és 1nő az nem jelent semmiféle homo-vagy biszexualitá, Ha egymáshoz nem nyúlnak, és nem is gerjednek.

Ez nem is áll fenn.

Ez csak kaland lett volna részéről, ketten egyet.

Van valami más ami miatt ilyesmire gondolsz.

2020. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen volt egy esemény amit láttam az indította el a kételkedést bennem. Ez a srác feljött hozzánk egy alkalommal, és a barátommal olyan szorosan ölelkeztek nem úgy mint két barát. Bent beszélgettek a szobában és hallottam, hogy a párom úgy hívta mint amit szerelmes férfiak mondanak a barátnőjüknek. Ezután beléptem a régi beszélgetésükbe, tudom hogy nem szép de tudnom kellett és visszaolvasva a barátom szomorú volt amikor a sráccal nem tudott két hónapig találkozni. Olyanokat írt neki, hogy nem tudja mi lesz vele nélküle. A srác meg vigasztalta. Ezek miatt gyanakszom.
2020. aug. 17. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Huh te aztán jól eltudod képzelni a dolgokat. Biztos van, amikor a párod később jön haza akkor, nem gyanakszol, hogy épp akkor csal meg? Szerintem egy kicsit túl gondolsz mindent. Legyél egy kicsit lazább.
2020. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!