Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én hiányolom az oldalról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én hiányolom az oldalról hogy legyen homoszexuális párkapcsolati kategória?

Figyelt kérdés
Hogy ne csak a homoszexuális szexről lehessen kérdezni hanem a párkeresésről, párkapcsolatokról stb
2020. aug. 19. 06:34
1 2 3
 1/29 alonelyman ***** válasza:
27%
Csak te!
2020. aug. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%
Magyarországon nem elfogadott!
2020. aug. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Én is hiányolom.
2020. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon is jó lenne, nemcsak szexről szól az élet.Elég szomorú, hogy minket melegeket csak szex oldalról tudnak megközelíteni.

Igenis fontos az emberi oldal is, mert a párkapcsolat sem csak a szexről szól !

2020. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Én személy szerint az ismerkedés kategóriába csinálnék még hetero, homo, bi és leszbikus kategóriákat
2020. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
14%

Itt is le lehet írni ezeket a dolgokat

Minek Ehez külön kategória?

Olyan ez mint a tusolás, legyen külön nőknek, férfiaknak melegeknek, bí, transz stb.

Szerintem meg használja mindenki ugyan azt, lehet ez túl modern, de a Romaiaknál bevált.

2020. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos hiába lenne, értelmetlen dolog. Több éves tapasztalat sajnos. De meg lehet próbálni, hátha lesz kategória. De abba a kb. 10 ember fog írni és ennyi. 😪
2020. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Szerintem igény lenne meleg párkapcsolati témára de hogy szexualitás kategóriába nem írhatom ki hogy nekem van valakim akit szeretek de akármicsoda, ha viszont a sima felnőtt párkapcsolati kategóriába megyek egyből megbotránkoztató és ha ki is írom hogy meleg téma is lesznek akik odajárnak mocskolódni stb stb
2020. aug. 19. 11:37
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem!

Itt nem tudod kirakni a párkapcsolati gondodról a kérdést?

2020. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, ha lenne ilyen.
2020. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!