Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én hiányolom az oldalról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én hiányolom az oldalról hogy legyen homoszexuális párkapcsolati kategória?

Figyelt kérdés
Hogy ne csak a homoszexuális szexről lehessen kérdezni hanem a párkeresésről, párkapcsolatokról stb
2020. aug. 19. 06:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Így is túl sok a b...zi kategória itt!!! Válaszolok egy Egyéb kategóriás kérdésre, erre írja a privátját a kötsögje hogy amúgy meleg kérdés volt! Hányinger az összes ferdehajlamú!
2020. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát #21, akkor te mit keresel itt? 😂😂 nagyon kellett, hogy ebbe a kategóriába gyere, és kijelentsd a véleményedet. Csak az a nagy helyzet, hogy senki le se sz*rja 😂
2020. aug. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nyilván azért van itt, mert erősen érdekli a dolog, csak magának sem vallja be. Így véletlen mindig ide kattint. 😁
2020. aug. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Nekieshettek, de teljesen jogos. Melegként mondom, hogy szánalmas amit nagyon sok meleg csinál, hogy nyomul az egyértelműen hetero pasikra. Van 2 hetero haverom (van párjuk), nekem is van. El szoktak jönni velünk meleg szórakozóhelyre. Sok meleg nem fogja fel hogy heterók és mondják hogy nem baj, attól még lóghatnak együtt, meg egy két ital belefér stb. Nyomulnak tovább a foglalt hetero pasikra. Nagyon sok meleg egy kicsit magába nézhetne, mert szánalmas az a szint amit megütnek, ezzel pedig degradálják a melegeket, és nem ok nélkül alakul ki rossz vélemény rólunk. Továbbá kérdező, nem külön hetero kategória amit te emlegetsz. Meg nem vagy kíváncsi arra, hogy ki hogy farkalna meg valakit. Na mert itt mi megy? Meg szerinted ott mi menne?
2020. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Az utolsó szerintem nagyon keveri a szezont a fazonnal, ha nem érted olvasd el mégegyszer mit írtam
2020. aug. 20. 13:25
 26/29 A kérdező kommentje:
A kis történeted meg nem is értem hogy jött ide
2020. aug. 20. 13:25
 27/29 anonim ***** válasza:
54%
Úristen kérdező, nem kell nagy ész hozzá hogy rágyere mire akart utalni és kinek a válaszára reflektált. Neked nem homoszex kategória kell, hanem szövegértelmezést gyakorolni még, mielőtt másoknak ezt ajánlod, mert itt a gond veled van.
2020. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem egy párkapcsolatkereső oldal, így nem várom el, persze lehet könnyebb lenne, de minden igényt külön külön nem elégíthet ki az oldal
2020. aug. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Najó te javaslod a szövegértelmezést holott a válaszadó nem értette amit leírtunk neki :) tipikus magyar mentalitás amit itt csinálsz :)
2020. aug. 21. 05:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!