Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én hiányolom az oldalról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én hiányolom az oldalról hogy legyen homoszexuális párkapcsolati kategória?

Figyelt kérdés
Hogy ne csak a homoszexuális szexről lehessen kérdezni hanem a párkeresésről, párkapcsolatokról stb
2020. aug. 19. 06:34
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Kirakni ki lehetne csak nem a szexualitás kategóriába illene hanem a felnőtt párkapcsolatok kategóriába merthogy nem mindegy hogy szexről vagy szerelemről van szó
2020. aug. 19. 12:22
 12/29 anonim ***** válasza:
84%
Kövezzetek meg, de nekem nincs rá igényem. Így egy helyen, egy kategóriában megtalálok mindent, ami a homoszexualitással kapcsolatos, legyen szó akár szexualitásról, párkapcsolati kérdésekről, szerelemről, (meleg témájú) filmekről, szórakozásról, emberi kapcsolatokról, bármiről és így nem kell kategóriák között oda-vissza lépkedni. Sokkal egyszerűbb így és nem értem, miért ne lehetne szexualitás témakörben párkapcsolati jellegű kérdéseket is kiírni. Miért kellene elkülönülnie a kettőnek? Ebben a kategóriában nem csak a szexről lehet kérdezni, hanem bármiről, ami kapcsolódik a homoszexualitáshoz, így pl. párkeresésről, párkapcsolatokról is. Sokan fel is tesznek ilyen kérdéseket is, hiszen nem csak szexuális jellegű kérdések vannak a kategóriában.
2020. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Most bocs, de minek is? Leszbikus sincs külön, és biszex sincs külön. Nem is kell. Kiírod a kérdésed, és alá tudod írni, hogy mit szeretnél keresni, és milyen neművel. Küzdünk az egyenlő bánásmódért, a totális elfogadásért, erre jövünk olyanokkal, hogy külön felület kellene... Úgy küzdünk az egyenlő elfogadásért, hogy külön meleg barát feliratokat kérünk és pakoltatunk ki a kávézókra... Tök logikus. Gyakorlatilag mi kérünk többet.
2020. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Utolsó, senki nem kért semmi extrát, van hetero párkapcsolat kategória de ha kiírsz oda egy meleg kérdést jönnek az anyázások
2020. aug. 19. 14:15
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt párkapcsolat kategória van. Senki sem mondta hogy hetero.
2020. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Illetve, lehet hogy engem éppen nem érdekel az hogy ki kit hogyan farkalna meg és ezzel kapcsolatos szexuál kérdések míg mondjuk nagyon is érdekel hogy ki kivel hogyan élnek eggyüt stb
2020. aug. 19. 14:17
 17/29 A kérdező kommentje:
Igaz nincs kiemelve hogy oda csak is kizárólag hetero kérdéseket lehetne kiírni, de ha az ember kiír meleg kérdést már is jönnek oda azok akiknek ez szúrja a szemét
2020. aug. 19. 14:19
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"lehet hogy engem éppen nem érdekel az hogy ki kit hogyan farkalna meg és ezzel kapcsolatos szexuál kérdések"

Ezzel én is így vagyok, de nagyon egyszerű védekezni ellenük: nem kattintok rájuk, átugrom őket, ha nem érdekelnek.

2020. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

És akkor szépen használod a válasz jelentése funkciót, és törölni is fogják.


Szóval máris kértél egy pluszt, mert meleg vagy, ezért neked egy semleges oldalon, máris kellene egy külön egy újabb homoszex kategória. És bocsáss meg, de nem a pride-al fogjuk elérni az elfogadást, hanem sokkal többet számít, hogyha látják, hogy ugyanolyan ember vagy, ugyanolyan érzésekkel stb.

2020. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Utolsó te nem látod amít írok? senki nem kért semmi olyat ami ne lenne külön a heteroknak, az ő külön kategóriájába nem írhatjuk mert akkor megbotránkoztató
2020. aug. 19. 22:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!