Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homofób családdal a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homofób családdal a legjobb döntés megszakítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Több évig kénytelen voltam magamban elfojtani, és tudom hogy sohasem fogadnának el falu, vallásosság miatt. Jó döntés lenne megszakítani velük a kapcsolatot? Van köztetek olyan aki így döntött?
2020. aug. 19. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Vagy ezt teszed, vagy "csak semmi buzulás".
2020. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem muszáj nekik elmondani
2020. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 azureknight0715 ***** válasza:
26%

Inkább beszèld meg velük. Egy probát megèr. Azèrt azt vedd számba hogy ők neveltek fel a gyerekük vagy. Èn szemèly szerint nem szeretem a melegeket, főleg most amikor a csapból is ez folyik valszeg a gyerekemet is ekèpp nevelnèm, de ha arra kerülne a sor hogy elmondaná ,hogy meleg ès nem gyerek hanem már felnőt akkor elfogadnám. Nem örülnèk neki ,de ettől fogva mèg mindig a gyerekem ès azis marad. Szal szerintem beszèlj velük.


29/F

2020. aug. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Jó ötlet, kíméld meg a családodat magadtól!
2020. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem feltétlenül. Lehet másként állnak majd a melegekhez, ha tudják, hogy egy családtagjuk is az.
2020. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

15 éve mondtam el Othon,

Már nem voltam kis gyerek

És kérdeztem, hogy tovább? Ithon építkezzek, vagy menjek a városba és ott folytassam külön az életem, ha nem fogadnak el úgysem fogok bánkodni utánuk.

Hát sok hatás elteltével ami több hónap volt, maradtam vidéken, még senki nem szólt be érte és több barátom is lett

Van aki nem köszön az utcán, de az olyan bunkó hogy másnak se igazán. Leírtam hátha segít,

2020. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8 as

Még Diszlexiás is vagyok,

Isren nem bottal ver

XD

2020. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Először is Jakab Péter nem szedeti le a Pride zászlót, sőt a Jobbik már néppárt. Akire te gondolsz az Novák ELőd- Mi hazánkos suttyó.

Kérdésre válaszolva, én elmondtam otthon, és szó szerint elzavartak azóta sem beszéltem velük, szóval jól gondold át...

2020. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehetsz önmagad a közelükben akkor érd el hogy ne függj tőlük, legyen munkád. Utána ha úgy érzed van esélyed a sikerre, elmondhatod. Egy életed van, nem éri meg olyanok társaságában tölteni, akik nem fogadnak el.
2020. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 everlight ***** válasza:
69%
Vannak konzervatív családok,ha ezért megutálnak,nem is szerettek igazán.A családtagok normális esetben akkor is szeretik egymást ha meleg-ha náci ha akármi az ember.
2020. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!