Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerinted csak játszik vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted csak játszik vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Voltam pár szűz sráccal már és mindig jól sikerült. Aztán minap az ismerkedős mailemre jött egy levél. Egy sráctól aki azt állítja szűz és szeretné ha én segítenék elveszteni neki. Kérdeztem hogy honnan a címem de nem árulja el. A srác 17 éves és küldött pár test képet is. Mégse tudom merjek-e hinni abban hogy ez nem valami szivatás. Szerintetek mit tegyek? Mert nem akarok gondot.

2020. szept. 19. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondja el, ignoráld, tiltsd. Fő az óvatosság!
2020. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mástól kapta meg az email címed, akinek már megadtad. Szóval én nem küldenék neki képet, de megkérném hogy linkelje be a profilját mondjuk Facebookon, és ott lecsekkolnám.
2020. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok. Ha hallanék valakit aki normális, stb tuti belemennék vele ha szimpinek találom. Gondolom fél beköpni ki mesélt rólad. Ne küldj képet hisz már úgy is látott. Hívd talira. Ha jön jön, ha nem nem. Mi baj lehet?
2020. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen tali esetén elég fontos a bizalom, mármint amennyire kialakulhat netes ismerkedésnél. de mondjuk ezért szeretek hosszan beszélgetni, ismerkedni. De ha az illető már eleve annyit sem árul el, hogy az emailemhez ahova meglepetésszerűen írt, hogy jutott hozzá, akkor nincs miről beszélni. Elég rossz start.
2020. szept. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ignorálnám.

Nem illik senkinek sem kiadni az email címét, vagy a nevét a másik tudta nélkül.

Kérdezd meg tőle, ki adta meg neki a címed.

Amúgy még az is benne van a pakliban, hogy egy homofób ismerősöd az, vagy csak simán ismerős aki le akar buktatni a talin, hogy meleg vagy, az is lehet hogy a barátaival megy.

De ha te találkozni akarsz vele, linkelje az fb profilját, mondd neki ott beszélhettek.

Le tudod csekkolni is, hogy nem kamu, képet bárhonnan szedhetett.

+ A tali előtt én szoktam azért beszélni az illetővel telefonon is, ha nem adja meg a számát, akkor kamu, meg csekkoljátok egymást videóhívásban is, hogy tényleg hitelesek vagytok-e.

Ha ez a kettőt megtagadja, a szándéka sem komoly.

2020. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!