Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális dolog ha ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha ennyire dühös emiatt?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömről van szó. 31 éves férfi csak rövid kapcsolatai voltak nőkkel. Nemrég megismerkedett egy férfival, és a szüleit azóta nem keresi. Amikor beszéltem vele azt mondta, ezt azért csinálja mert amikor elmondta nekik, mindenféle rosszat mondtak rá. Utána 3 évig nem volt senkivel kapcsolata, próbálta nőkhöz erőltetni magát. De ő sem költözött el ebből a légkörből. Ebből kiindulva jogos hogy nem beszél velük, amiért nem támogatták a melegsége megélésében?
2020. szept. 19. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki homofób veled szemben, akkor szerintem az az életösztön minimuma, hogy eltávolítod magad tőlük.


Nekem is van ilyen családtag, 17 éve nem beszéltem vele, a temetésére se mennék el. Vannak dolgok amiért nincs bocsánat, nem vagy köteles senkit visszafogadni, ha megváltozott/megbánta/ráesett a ház akkor se.


Ez nem düh, csak a saját mentális jólétének a védelme.

2020. szept. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
A düh önmagában nem normális.
2020. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Relatív. Nem látsz bele a családi kapcsolatrendszerük minden kis részletébe, így nem lehet ítélkezni semminek sem a jogosságáról.
2020. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!