Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért félek a szájbaélvezéstől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a szájbaélvezéstől? Ti hogy léptetek ezen túl?

Figyelt kérdés
Kívánom ha gondolok rá de élőbe mégse merem. Mi a megoldás?

2020. okt. 2. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Mégis mitől lehet ebben félni?

Én kb minden másnap a párom szájába élvezek és nem történt semmi baja soha. Sőt, szerinte jó íze van.

2020. okt. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

De melyik részétől félsz? Az íztől? A mennyiségtől? A fejtől, amit majd vágsz? Hogy elhányod magad? Na ne szopass :D

Olyan szinten egy harmóniába csináljátok, érzed, tudod, látod, hogy a partnered is élvezi, az ejakuláció előtt meg, mint egy beteljesedés, megduzzad, megkeményedik a makk, és amire egész végig vártál, mind a 36,8 fokával a szádba kerül, vagy mellé, vagy az arcodra, aztán lenyalja, és smároltok, mi ebbe a félelem? Na mondjuk értem, ha 36,8 helyett 38,6, akkor Cecília vizualizálódik, de ettől most el kéne tekinteni... :D

2020. okt. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Elővezetsz egy baromira erotikus képet (szájbaélvezés után nyalakodás és smárolás), erre elrontod Cecíliával :(
2020. okt. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Reméltem, hogy ez a minimális negatív humor belefér ;)
2020. okt. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán tudat alatt félsz a fulladástól.
2020. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Előfordul hogy a sperma meg a többi váladék a szajat és környéket belobbantja, kiüti egyértelmű jelként?
2020. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj hogy az első srác akit szoptam rám élvezett anno és neki 11x (megszámolta) spriccelt. Így mindig tartok tőle hogy mennyi lenne?
2020. okt. 2. 10:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne cuppanj rá. Csak tartsd a bot végét a nyelveden és hagyd kifolyni ami kifolyik. A garatodat meg elzárod úgy mint amikor nyelsz.
2020. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ha bármikor meg tudok inni egy pohár teát, sztem ha ugyanannyit spriccelne valaki (legalább egy deci), azzal se lenne gondom :D


Úgyhogy ez sztem egy teljesen alaptalan félelem :)

jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!