Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem az lenne a normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az lenne a normális, hogy akit szopnak, annak kevesebb elvárása van a másik felé?

Figyelt kérdés

Én nagyon rossz véleménnyel vagyok arról, akinek felajánlom, hogy leszopom, mégis ő sorolja az elvárásokat.

Nekem kell a számba venni a farkát (ami lehet, hogy túrós vagy büdös), azonban én ezt meg teszem szó nélkül, ha tetszik az arca.


2020. okt. 4. 15:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha tennél te is egy olyan elvárást, hogy ilyen téren is bejöjjön a srác?

Mármint, a kérdésedből az jön le, hogy nem vagy túl válogatós (azzal nincs semmi baj, nekem is többen bejönnek mint másoknak) és ha valaki válogatóssal találkozol akkor nem szimpatikus neked. Ezt könnyen meg lehetne oldani egy olyan elvárással hogy a másik ne legyen válogatós.

2020. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy te nem nézel ki jól, ezért következetesen nem válogatsz hiszen akkor nem találnál túl sokat


Ellenben aki jól néz ki válogat, mert megteheti, az elérhetőek közül a legjobbat választja.


Vagyis te vagy kb 5/10, aki meg szerinted válogat, mondjuk 8/10.:D


Bocsi, de nagy valószínűséggel ez a helyzet.

2020. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!