Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ijesztőek ezek a szavak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijesztőek ezek a szavak a melegek többségének ?

Figyelt kérdés

Évek óta próbálok ismerkedni,de teljes nihil eddig.

Amikor leírom, vagy elmondom ezeket a szavakat, hogy " párkapcsolat " , " monogámia " és " hűség ", szinte azonnal látom a negatív hatást a másik ember arcán.

Ha pedig emailben, vagy Messengeren beszélek és szóba hozom, akkor jobb esetben ghosting, rosszabb esetben pedig tiltás következik .

Viszont akkor azt nem értem, miért sírnak itt sokan, hogy nincs kapcsolatuk,és mennyire rossz magányosan.

És ezzel, hogy eltűnnek, magukat minősítik, mert azonnal látni, hogy miről van szó, csak szex, az is csak esetleg párszor és kész.Pont.


2020. okt. 5. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez két különböző halmaz.
2020. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ijesztőek... Akik annak találják, azokat meg nagyszerűen szelektálja a számodra, h kikkel nem érdemes kezdeni..
2020. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te vállalod a másságod

Család, ismerősök elött?

2020. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, felvállaltam, hiszen közösen éltem a párjaimmal.

Semmi gond nem is volt ezen a téren.

És a párjaim is felvállalták.

Családdal, szomszédokkal, senkivel nem volt gond.

2020. okt. 5. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Párjaiddal?! Ez már önmagában kizárja a hűséget, vagyis te is cserélgeted a partnereket, csak ritkábban.
2020. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Képzeld nem cserélgetem. Évek alatt és egymás után voltak a párjaim, és nem én cserélgettem őket, hanem ők léptek le.

Minden kapcsolatom között volt egy - két év.

2020. okt. 5. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Érződik, ha valaki görcsösen keresi a nagy őt, és ez pont annyira taszító, mint a minden nap mással dugó típus. Ők nem ismerkednek, hanem keresnek, főleg egy, csak a fantáziájukban létező pasit. Másoknál az arrogancia vagy a megkeseredettség érződik ki, pont, ahogy a kérdezőből is.
2020. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak szex kell nekik, azt meg könnyen megkapják. Én ezen már nem idegesítem magamat, utálom, hogy meleg vagyok, de ez van. Nem ismerkedek. Ebben benne lehet lelki sérülés is. Ebben a gyakori parnerváltogatásban én erre tippelek.
2020. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!