Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó érzés az, ha nyalják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó érzés az, ha nyalják a talpadat?

Figyelt kérdés
Találkozni fogok egy sráccal, aki azt mondta, hogy nagyon izgatná, ha nyalogathatná a talpamat és a lábujjaimat. Nem undorít a gondolat, de félek nem lesz-e nagyon csikis, vagy nem fogok-e túl érdektelennek tűnni, miközben élvezkedik.

2020. okt. 8. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10 - hány évesek voltatok? És Te most mennyi?
2020. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha ezt olvasod... sajnalom, hogy ha felrevezettelek. Sosem gondoltam olyat, amitol meg kene ijedned. Reszem se volt benne soha. Ahogy irtad, "nem merek". En se. Elragadott a fantazia, tudod, hogy miert. Jo gyerek vagy. Nekem pedig ez az utolso uzenetem, ha nincs valasz ra.

Ha elkurtam meg a lehetseges dolgokat is, akkor +1 tapasztalati pont nekem is. Sajnalom, csao!

2020. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
Velem kipróbálhatod ha nem jött össze
2020. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó érzés 29/f
2020. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%
Egy idősebb asszony bizony hosszú idő után el tudott élvezni, kis rángatózás, majd rövid simizés, és újra kezdtem. 4-5 ször repetázott, mert olyan kíméletes, de nagy gyönyör volt számára. Én is élveztem, mert ápolt, szép talpa v és ujjai voltak! Hajrá! 45F
2022. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!