Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívként mitől lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívként mitől lehetek igazán jó?

Figyelt kérdés
Kezdő aktívként szeretnék a legjobb lenni így várom a tippeket. Kort is írhattok mellé. :)
2020. okt. 12. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Hat ez így nem könnyű kérdés de attól ha könnyen felállsz és sokáig bírod akar egy este többször is. Másnak lehet hogy nem ez az előny. De mondjuk nem hátrány ha bírod a hosszú kemény penetrációkat mert azt sok passzív meghálálja pl én is
2020. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Azzal például, hogy tudsz úgy dugni, hogy a farkad masszírozza a prosztatámat. Na meg ha odafigyelsz arra, hogy mi esik jól nekem; nem vagy erőszakos.
2020. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Egy kis erőszakosság szerintem kell #1 voltam
2020. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
#3: attól pont, hogy nem lesz jobb.
2020. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Először is: ne próbalj meg mindenkinek megfelelni, mert úgysem tudsz. És felesleges is. Add magad, légy őszinte mindig,még ha fáj is. Szeress határtalanul, és mondd ki, amit érzel. Ne vegyél fel álcát, mert nincs értelme.

Hidd el, ha megtalálod a párod, ő úgy fog szeretni téged, ahogy vagy ;)

2020. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!