Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon rövid (néhány órás)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rövid (néhány órás) netes beszélgetésből érezted már úgy, hogy "szerelmes" vagy?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi ez, nem bírom kiverni a fejemből. Sajnos nem jól váltunk el, valószínű sose beszélünk újra, de azóta is fáj a lelkem, pedig sose láttam, jóformán képen se. Teljesen hülye vagyok? :)
2020. okt. 15. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem, sose éreztem pár órás beszélgetés után,hogy szerelmes vagyok.Idézőjelbe sem.
2020. okt. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Te vagy aranykagyló?
2020. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Aranykagyló? Nem.
2020. okt. 15. 12:48
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Azt igen, rengeteg minden passzol és "jó lenne ha..." de szerelmet nem. Nagyon illuzórikus lenne virtuálisan valakibe pár óra társalgás után beleszeretni az érzelemfüggők jellemzője. Utóbbi nem túl jó állapot, ide-oda csapódnak, gyorsan szerelmesek lesznek majd csalódnak és így megy körbe-körbe.
2020. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4 - nemjó valami. Életemben kétszer voltam szerelmes, pedig elhagytam a 3x-et, a második pedig nem most volt. A kérdés is azért született, mert egyszerre vagyok lesújtva és nyűgözve, és csak az értetlenség maradt. Meg talán a hiány :D
2020. okt. 15. 12:59
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Neten keresztül nem lehet szerelmet érezni. Egyfajta kisebb vonzalom talán kialakulhat, de az közel sem szerelem és nagyon nem biztos hogy élőben is ugyanez lesz a benyomás az illetőről.
2020. okt. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Néhány órás beszélgetésből nem volt ilyen, de az előző párommal már 3 nap beszélgetés után szeretlekkel köszöntünk el egymástól este. Kb 10 nap beszélgetés után volt az első találkozó, nagyon jól sült el a dolog, fél éves kapcsolat lett belőle (kb ez volt ez első komolyabbnak mondható kapcsolatom is)

18/f

2020. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer volt.

Egy 26 éves sráccal pár napig chateltünk, képet cseréltünk. Mondtam neki, hogy kapcsolatban vagyok de dumálhatunk online ha van kedve. Annyira egy hullámhosszon éreztem magunkat, annyira kedves volt és olyan jó volt vele chatelni. Testileg teljesen átlagos srác volt, semmi extra, de kellemes volt a mosolya is. Pár nap után már alig vártam, hogy halljak felőle, dumáljak vele. Nagyon szerette volna ha személyesen is találkoznánk és akár több is lenne köztünk. Közel álltam ahhoz, hogy igent mondjak.

De én is tudtam, hogy akkor már nem csak beszélgetnénk. Nem akartam, hogy a jelenlegi kapcsolatom tönkremenjen emiatt, ezért inkább megbeszéltem vele, hogy fejezzük be teljesen, ne beszéljünk soha többet. Napokig csak rá tudtam gondolni utána.

Én ezt szerelemnek éltem meg.

2020. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#8-as vagyok.

42/f

2020. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8 - na valami ilyesmi. Ez az egy hullámhossz, és a hirtelen lezárás megtört bennem valamit. Meg a tudat, hogy talán elkúrtam valamit, amitől megijedt, es hogy mi lehetett volna, ha máshogy történik.

Bocs, én most itt nem írok részleteket meg kort, nem kéne, hogy levágja, ha olvassa.

Na szóval akkor csak néhány napig tart? Annyi már eltelt :D

2020. okt. 15. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!