Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg férfiak közt több az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiak közt több az ezotériában hívő, mint a heteró férfiak közt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 17:37
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Akkor? Szerinted rajtad kívül bárki érti, hogy mit akarsz mondani?
2020. nov. 1. 20:21
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha annyi esze van, mint neked, akkor nem. De ez nem zavar.
2020. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, bocs. Buta voltam. :( Csak kicsit sok erjedt gyümit ettem is már.
2020. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Érvek kellenek?


1) a személyes kétely érvelési hiba. Az hogy te milyen közösségbe jársz, és ott mit tapasztalsz, statisztikailag nem releváns. Mellesleg én speciel sok hetero srácot ismerek, akik vallásos áhítattal képesek órákat dumálni a horoszkópról. Így melyikünk élménye van közelebb a valósághoz?


2) az ezotéria nem csak a horoszkópot jelenti, így a te tapasztalhatod még kevesebbet ér. Számmisztika, angyal kártya, inga, divináció, tarot, LaVey sátánizmus... A lista elég hosszú, és egyik vagy másik közösségben szép számmal fordul elő a szexuális orientáció-skála kB összes résztvevője.


3) a spirituális hit a mentális komfortérzethez kötődik, a szexuális orientáció meg a fiziológiai és szerelmi élvezethez. A gondolkodás két teljesen különböző szegmensében léteznek, amik ráadásul nagyon ritkán érintkeznek. Bármilyen korrelációt feltételezni indokolatlan, amíg nem áll rendelkezésre az ellenkezőjét igazoló reprezentatív statisztika.


10 voltam.


(PS vakon ragaszkodni egy prekoncepcióhoz szintén érvelési hiba)

2020. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!