Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg férfiak közt több az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiak közt több az ezotériában hívő, mint a heteró férfiak közt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 17:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Ez miért szexuális kategória?
2020. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mert más kategóriában olyanok válaszolnának csak, akik még életükben nem beszélgettek 2-nél több meleggel.
2020. okt. 27. 18:05
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem erre nincs pontos válasz, vagy statisztika. Szerintem ez attól függ h kiskorától mire nevelte őt a családja. Én pl: fogalmam sincs miben hiszek, én inkább tartózkodom attól h létezik e valami, lehet azért mert senki sem lehet biztos benne, akkor mi értelme van hinni valamibe? Ha van valami akkor van, ha nincs akkor meg nincs. Mondjuk a vonzás törvényében szerintem van benne igazság, de ezt sem úgy kezelem mint valami hű de nagy dolgot, csak többször működött, lehet benne valami. Eddig csak olyan melegekkel találkoztam akik Istenben hittek, 3 meleg srácrol beszélek. És ezen kívül nem meleg de a lmbtq ba tartozó srácot is ismerek aki pedig reinkarnációban hiszik.
2020. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A nem válaszolásból arra következtetek, hogy csak ezotéria hívők olvassák a kérdést. Vagyis a válasz IGEN.
2020. okt. 27. 23:23
 5/24 A kérdező kommentje:
Pont most érkezett a válasz.
2020. okt. 27. 23:24
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Én hiszek a rézfaszú bagolyban. Az számít?

Múltkor megpróbáltam halottat is feltámasztani, de az nem sikerült.

2020. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A nem válaszolásból arra következtetek, hogy csak ezotéria hívők olvassák a kérdést.


Ennél nagyobb baromságot nem is tudtál volna írni. Egyáltalán nem vagyok ezotéria hívő, és ha sorban vannak egymás alatt a kérdések, akkor természetesen mindenki elolvassa, max nem válaszol. Én a kommentek száma miatt nyitottam meg, de ez a hozzászólásod kérdező gyatra intelligenciát mutat

2020. okt. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy több lenne.

Mondjuk én a tenyérbemászó, pökhendi stílusban se nagyon hiszek.

2020. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok és hiszek a szellemekben. Ismerek még egy meleg srácot, ő nem hisz bennük. Ennyivel hozzá tudtam járulni a statisztikához.
2020. okt. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Az irracionalitásba vetett alaptalan hit nincs összefüggésben a szexuális orientációval.

Vagyis az ezohívők aránya pont ugyan akkorra az lgbtq+ közösségben, mint a hetero társadalomban.

2020. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!