Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki meleg és fűvel fával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki meleg és fűvel fával analozik gumi nélkül szokott e orvoshoz szűrésre járni?

Figyelt kérdés
Mostanában több sráccal is analoztam óvszer nélkül. A vérvételen Kivűl milyen vizsgálatokat érdemes, kellene kérni? 3 havonta járok szűrésre de csak vérvételre. Bőr gyógyásznak is meg kéne szerintem mutatni magam. Mit mondjak az orvosnak?

2020. okt. 27. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért az arányok nagyon nincsenek meg. Abban igaza van az utolsónak, hogy nyilván guminál is van esély STD-t elkapni, de az főleg akkor, ha elszakad a gumi, tehát jóval kisebb, mint gumi nélkül. A 20 és 90 viszont elég erős becslés, bár értem, hogy csak példának írtad, de ha gumiban is 20% elkapná, gumi nélkül pedig 90%, akkor a homo és hetero társadalom nagy része HIV+ lenne már.
2020. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
#11 csak példaképp írtam. Amúgy fogalmam sincs, h ha vki egy hiv+val szexel óvszer nélkül vagy óvszerrel, akkor hány %, h elkapja.
2020. okt. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, h nem csak a hiv létezik, hanem hepatitis, szifilisz, és egyéb betegségekre is esélyes a kérdező ilyen életmód mellett.
2020. okt. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

98% százalék van írva az óvszerre, hogy akkora védelmet nyújt.


De teljesen mindegy ebben az esetben a pontos szám. Itt a lényeg, hogy egy óvszerrel sokkal jelentősebb a fertőzés elkerülésének a kockázata. Na meg kedves kérdező. Értem én hogy rendszeresen jársz tesztre. De minden pasi után mész? Csak mert az hogy kaptál egy negatív tesztet monjuk április elsején, és ebben a hónapban lefeküdtél minden hétvégén 1 pasival gumi nélkül és összeszedtél valamit, akkor közben te simán terjeszted, mert abban a tudatban vagy, hogy az 1 hónappal ezelőtti teszt miatt te negatív vagy. Na meg arról, hogy hazudnak nem hallottál még? A rendszeres teszt így semmit sem ér, hogyha nem használsz mellette óvszert. Simán összeszeded, és simán át is adod másnak a tesztek közötti időszakban. Szóval hajrá, csináld csak, de ne csodálkozz hogyha majd beledöglesz. Na meg milyen ciki lesz majd a partnereid felhívni, hogy bocs de AIDS-es vagyok, így te is, és a többi is valószínűleg akivel felnőtt létedre felelőtlenül közösülsz. MAjd gondolok rád az AIDS világnapján. Az ilyen gyökerek miatt tartunk ott ahol tartunk. Nesze neked vigyázzunk egymásra. A korona sem véletlen...

2020. okt. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Meglepő mennyi felelőtlen meleg srác van Magyarországon annak ellenére, hogy szinte kivétel nélkül mindenki análisan kapta el eddig a HIV-et.. Anális szexnél alapnak kellene legyen a gumi, hiszen HIV esetén csak egyszer kell peches legyél, utána szedheted a gyógyszereid, mehetsz három havonta ellenőrzésre +szembe kell nézz a stigmával amit pont ez a felelőtlen társadalom alakított..

Van kezelt HIV+ ismerősöm, csak ők tudják mekkora lelki teherrel jár amikor közölni kell a partner felé, és mindennek oka hogy egy mai srác sokkal inkább szexel bárkivel védekezés nélkül, mint egy kezelt HIV+ -ossal, gumival.

2020. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De jó hogy senki sem tudott válaszolni a kérdésemre!
2020. okt. 29. 04:46
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
🤷‍♀️
2020. okt. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég kérdezd meg azt a baszott orvost.

Ennyire egyszerű.

2020. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#18 "Atya ég kérdezd meg azt a baszott orvost." miért, már az orvos is megvolt neki???? 😂
2020. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

XD

Nem tudom de benne van a pakliban.

2020. nov. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!