Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki meleg és fűvel fával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki meleg és fűvel fával analozik gumi nélkül szokott e orvoshoz szűrésre járni?

Figyelt kérdés
Mostanában több sráccal is analoztam óvszer nélkül. A vérvételen Kivűl milyen vizsgálatokat érdemes, kellene kérni? 3 havonta járok szűrésre de csak vérvételre. Bőr gyógyásznak is meg kéne szerintem mutatni magam. Mit mondjak az orvosnak?

2020. okt. 27. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk talán gumit kellene húzni!!!!!
2020. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Utálom a gumit. Csak akkor húz gumit a partner ha ő akar. Sajnos szinte majdnem mindig megengedem mostanában gumi nélkül az analt. Orális szexnél soha nem használtam gumit és mindig lenyelem az utolsó cseppig!
2020. okt. 27. 19:08
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Mit értessz fűvel fával? A volt barátomnak, és a haverjainak mind megvoltam, de nem húztunk gumit. 20/f
2020. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Meleg létemre azt mondom hogy ennyi rossz b*zit. Gratulálok mind a kettőtöknek.
2020. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak sima vérvételen voltál, vagy hív szűrésen?

Mert nem mindegy.


Ha már gumi nélkül kefélsz, akkor legalább légy tisztában azzal, hogy milyen nemibetegségek vannak, mik a tünetei, milyen ablakperiódusai vannak stb.

2020. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hív szűrés és teljes std
2020. okt. 27. 19:40
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Talán kétszer használtam gumit.Soha nem volt semmi bajom.Egyébként vannak

saját tesztjeim.Mindenre.Igaz,kisebb vagyon volt,de megérte.Ne magyart

szerezzetek be.Nem tuti.

2020. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer esik, ami esik."

Mindenki úgy lesz beteg, hogy előtte még egészséges. :-) :-/

2020. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha gumit használsz ha nem, mindenképpen benne van a pakliban hogy össze szed az ember vmi betegséget, főleg hogyha homoszexuális az illető! Csak ha gumit használsz kisebb az esélye! De nem nulla sajnos!
2020. okt. 28. 05:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért nagyon nem mindegy, h valaminek 20 % esélye van kb, v 90 %. Ha érted, mire gondolok... 🤦‍♂️
2020. okt. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!