Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek mikor és hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor és hány évesen volt az első bdsm élménye? Hol volt? Milyen szerepben voltatok? Mi volt a legdurvabb amit kiprobaltatok/kiprobalnatok?

Figyelt kérdés
Hol találtatok rá partnert. Ismeretlennek első alkalommal belemennétek kikötözésbe? Vagy mit engednetek meg elsőre?

2020. okt. 29. 15:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Még nem volt, de nagyon vonz a BDSM, de csakis olyannal, akiben meg tudnék bízni

17L

2021. jan. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

25 voltam kb, amikor először voltam sub pasival.

Ma már tudom, mennyire béna voltam :)

2022. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 éves koromban jutottam el oda, hogy kikötözve csikiztek végre, illetve én is csikiztem mást kikötözve.

Jól kikötözve, hogy ne lehessen mozogni, plusz eszköznek talpon hajkefe, oldalakon villa, ilyenek.

Minimális mellbimbó kínzással (kézzel tekergetés, ruhacsipesz, jégkocka).

2023. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én kikötözött, bekötött szemű, kockás hasu fiúk hasát szeretem boxolni.
márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!