Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan vegyem rá magam? Többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval masztizás előtt nagyon kívánom a spermát, legszivesebben nyelném, de mikor elmegyek akkor utána már undorodom tőle. Hogyan vegyem rá magam a lenyelésre?

(18f-Nyh)



2020. okt. 31. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Csapd ki kajára aztán edd+
2020. nov. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Élvezés után nekem is sokszor elmegy a kedvem tőle nyelni. Mondjuk én nagyon perverz vagyok így már sok mindenen túl vagyok. Fiúval még nem voltam. Én átlagban felmegyek gyertyába elkezdek terpeszteni és a fejemhez engedem a lábaim. Így a farkam közel kerül a számhoz. Aztán mehet a maszti. Így könnyen bele lehet célozni a számba. Nem mintha az arcomon zavarna ha rá kerül. Van hogy napokig így teszek aztán vagy hogy hónapokig nem érdekel. Így nem is tartom magam biszexuálisnak. Ez inkább egy jó nagy adag perverzkedés, ami ha rám jön megteszem. Egyszer élek ki próbáltam bejött, tetszik. Ennyi.

Régen el tudtam érni mondjuk a farkam a nyelvemmel és az is remek volt, illetve ugyanígy gyertyából sikerült kicsit bekapni a végét az is jó volt. Mondjuk le...opni soha nem sikerült magam. Aztán a nyújtás abba maradt meg kis hízás is sikerült így ez már nem megy sajnos, vagy nem sajnos. Nem nem lettem kövér stb. Ezek a tapasztalatok arra voltak jók hogy a sok idióta hiedelem saját magam által meg lett cáfolva. A tipikus rossz a sperma íze,szaga, állaga szöveg. Nyilván eltér a megszokott dolgoktól amikkel napi szinten találkozunk érintkezik az ember de messze nem olyan mint itt és máshol az egész neten sok érett (mert nem a fiatalok) nő állítja. Tisztelet a kevés kivételnek. A másik pedig rossz az íze a nemi szervnek, ez a másik baromság ami a neten terjed. Nem ha tisztán van tartva nincs semmi kivetni való benne. Tehát ezekre tuti jó volt a dolog. Én ajánlom mindenkinek csak aki érez erre kíváncsiságot, hajrá. Nem nem fogok le...opni senkit sem mielőtt jönnek a levelek. Illetve nem nem vagyok ettől még nőgyülölő.

2020. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

12-es válaszoló!

Nagyon hálásak lehetnek neked a vacillálók, hogy így összefoglaltad, és a saját tapasztalatoddal fűszerezve leírtad a válaszodat. Valami hasonlót írtam volna én is.

2020. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Nyeld le az enyémet
2021. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
72%

És ha más élvez a szádba?

16/f nyh

2021. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!