Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok az egyik fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik fiú osztálytársamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én is fiú vagyok. Majd megőrülök, és még több évig egy helyen fogunk tanulni. Felvállalni nem merem, jó lenne tudni, hogy ő is esetleg meleg.


Mit tegyek, hogyan enyhítsem az érzéseimet? (vagy valahogy fel tudom térképezni, hogy ő is vonzódik-e hozzám? Milyen jelei lehetnek?)



2020. nov. 5. 15:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hozd fel témának a melegséget.

Hogy egyáltalán mit gondol róla.

2020. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudja bármelyikőtök a másikról, hogy meleg? Vagy ez sem egyértelmű?
2020. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ő nagy valószínűséggel nem tud róla. És én sem tudok arról, hogy meleg lenne (nem ismerem a nemi identitását).


Hogyan hozzam fel a meleg témát, hogy ne legyen feltűnő?

2020. nov. 6. 20:40
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem könnyű eset, mert tényleg igaz, hogy házinyúlra nem lövünk, de ezt tudomásul venni meg 'megmondani' a belsőnknek már rohadt nehéz. Hát ha még friss a barátság, akkor lehet jobb még várni egy kicsit. Aztán kicsit később beszélgetés közben ráterelhetnéd a szót mondjuk a régi osztálytársaidra (a kérdésből feltételezem, hogy középiskolás vagy, ha nem az, bocs) és hogy ott volt valaki, aki meleg volt, és onnan lehet tovább menni, kérdezni őt meg figyelni a reakcióit. Vagy elkezdhetnél beszélni filmekről, kérdezni őt milyeneket szeret, és utána meglehetne említeni, hogy láttál egyet, aminek nem emlékszel már a címére és ott az egyik szereplő testvére meleg volt. És aztán meg lehetne tőle kérdezni, hogy na és te mit reagálnál, ha a tesód az lenne? Most ennyi jutott eszembe. Én szerintem ezek valamelyikével próbálkoznék.
2020. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Még említheted hogy sok utálkozást hallottál mostanság a melegekéről és hogy ö mit gondol róluk. Vagy valami amiben bene van meleg ember és ahoz kapcsolódóan akár film is lehet
2020. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszaitokat!
2020. nov. 6. 21:36
 17/18 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg ötlet, ami nem beszélgetéses, de akár sok mindent felfedhet, ha amikor az osztálytársaddal kettesben vagytok, véletlenül játszd le a beérkező üzenet hangot akár Romeo-ról, akár Grindr-ről. Ha bármelyiket is használja, biztos látszani fog a fején és akkor egyértelmű a dolog. Persze az is lehet, hogy nem használja őket még kép nélkül se, akkor nem fog működni.
2020. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17 Azoknál 18 a határ, középsulisok nem igen használják
2021. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!