Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok az egyik fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik fiú osztálytársamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én is fiú vagyok. Majd megőrülök, és még több évig egy helyen fogunk tanulni. Felvállalni nem merem, jó lenne tudni, hogy ő is esetleg meleg.


Mit tegyek, hogyan enyhítsem az érzéseimet? (vagy valahogy fel tudom térképezni, hogy ő is vonzódik-e hozzám? Milyen jelei lehetnek?)



2020. nov. 5. 15:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Házi nyúlra nem lövünk.
2020. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán el kellene kezdeni barátkozni vele első lépésben.
2020. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 kovpet ***** válasza:
96%
Szívás, de ez kb mindenkivel megtörténik az életében. Fogalmam sincs, mi a jó lépés. Ha lépsz, lehet belőle nagyon jó vagy nagyon rossz és ha nem lépsz semmit, akkor meg hosszan szar.
2020. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló!

Éppen most alakult ki közöttünk egy baráti viszony.

De továbbra sem lettem okosabb, és nem érzem jobban magamat.

2020. nov. 5. 15:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Baráti viszonyban már könnyebb kideríteni, hogy áll a témához.

Sok közös program, együttlét a titka.

2020. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Tudom furán hangzik de tényleg nem érdemes osztájtársal, kollégával kikezdeni még ha mind aketten válalnátok magatokat akkor se jó.

Vamalmi nem stimmel és akkor is egybe vagytok zárva egész nap.

2020. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Bizony, kozel sem biztos, hogy tartos kapcsolat lenne, raadasul felfeded magad. Ha meg rosszul er veget, tobb evre megkeseritheti az eleted (az osztalytarsak elott/miatt). Tudom, hogy szar, de keress mast. Ha talalsz, ot is konnyebben elfejejted. Raadadul nyerhetsz egy jo baratot.
2020. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne keverd össze a szerelmet, a mély szimpátiát, vonzalmat egymással. Igaz ugyan, hogy az agy által szimpátia esetén (fokozottan) termelődő oxitocin hormon merevedést is képes előidézni, de ez még nem a "szerelem" jele, csak egy jól működő test természet adta reakciója.
2020. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, látom, bölcsebb csak barátként tekinteni rá.

Nehéz ez.

Viszont egy dolog még bánt ebben a témában. Mi van akkor, ha ő is így érez, és nem mer lépni? Mekkora ennek a valószínűsége?

(Plusz infó: jól elvagyunk egymással, szimpatizálunk is, néha összejárunk)

2020. nov. 5. 20:55
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám annyiban.
2020. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!