Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lábfétis iskolában?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétis iskolában?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy az iskolában volt alkakmatok kiélni a valamilyen formában lábfétisetek? Ha igen, azt is írjátok meg hanyadikosok voltatok akkor :)

2020. nov. 5. 22:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
én nem vagyok pasi de gondoltam akkor is írok. Nekem egy tanár megmondta a dolgozat tételeket ezért megkapta a talpamat. Mindketten jó jártunk :)
2020. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
Megesett, hogy belevertem mások cipőjébe titokban, de inkább cipőfétises vagyok mint lábfétises
2020. nov. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem iskolában történt, de lehettem vagy 10 éves. Csak akkor még nem tudtam, hogy ez lábfétis. Unokatesóm talpa közelébe sikerült kerülni játék közben többször is és nagyon jó volt. Azóta is oda vagyok a puha talpakért csak most már nehezen jutok a közelébe. Gyerekként "játéknak" álcázva jobban megoldható volt.
2020. nov. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
Általános iskolában volt egy lány, akivel titokban együtt voltunk, ő volt a padtársam is, zárt volt a pad, szóval levettük a cipőt és dörzsöltük egymás lábát, na meg ruhán keresztül, vagy ha szoknya/rövidnadrág volt akkor ruha alatt is izgattuk egymást.
2020. nov. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%

Lanykent volt tapasztalatom benne, 17 eves voltam es tornaoran kibicsaklott a bokam, az edzo levette a cipom, zoknim es elkezdte masszirozni, majd befaslizta es kozben megjegyzeseket tett a labamra.

Kesobb kiderult, hogy egy konyebb tores es gipszelni kellett. Amig otthon voltam az edzo tobbszor is meglatogatott es mindig dicserte a labam.

2020. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Nekem egyszer egy barátom talpát kellett lenyalnom (tesicipő volt rajta), ez volt a "büntetés" amiért ebédnél csokis piskótát tettem a zöldséglevesébe :D helyes fiú volt, ráadásul akkor az egyik legjobb barátom, szóval titokban élveztem a dolgot. Így utólag vissza gondolva talán sejtette is ezt..
2020. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
6-os vagyok, az lemaradt, hogy 9. végén volt ez, én 15, ő akkor nemrég lett 16 éves
2020. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
6 - ne buntessen soha maskepp az elet, engem se :D
2020. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem iskolában, de egy haveromat rendszeresen rá tudtam venni, hogy az arcomra nyomja a talpát, lépkedjen rajta, nézhessem közelről, stb. Akkor még nem tudtam persze, hogy mi az a fétis, csak éreztem, hogy ez nekem jó. Kb. hetedik osztályos korunkig működött a dolog, onnantól ő már nem akarta. Egyébként azóta is elég jóban vagyunk, de soha nem beszélünk ezekről a dolgokról, nem tudom, mit gondol róla utólag, vagy gondol-e rá egyáltalán.
2020. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%

Én hetedikes koromban jártam így. Az egyik srác nem hozott magával tesi cuccot, így nem tudott tesizni, a tanár azt mondta, menjen fel az öltözőbe történelmet tanulni, mert tudta hogy dolgozatunk lesz belőle. Én meg felmentés alatt voltam tesiről egy korábbi sérülés miatt, így vele tartottam. Megkérdeztem tőle, hogy csikis-e a talpa. Erre a jobb lábáról levette a cipőjét és a zokniát, majd nyújtotta nekem a lábát, hogy próbáljam ki. :D

Szörnyen csikis volt!

Ezzel ment el az óra, hogy csikiztem a talpát. Könnyesre nevette a szemét! 😂

Viszont annyira tetszett neki, hogy utána gyakran mentünk át egymáshoz, hogy csikizzem a talpát.

2020. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!