Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lábfétis iskolában?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétis iskolában?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy az iskolában volt alkakmatok kiélni a valamilyen formában lábfétisetek? Ha igen, azt is írjátok meg hanyadikosok voltatok akkor :)

2020. nov. 5. 22:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
92%
Ott van a kategóriában, hogy "homoszexualitás". Aki ettől undorodik, az minek nyit meg ilyen kérdéseket?
2020. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
97%
A gimiben én is csikiztem és nyaltam egy srác talpát, többször is. Azóta vagyok lábfétises. 😂
2020. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
5%
#21 nem láttam és nem is figyelem!! Undorító
2020. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
#23 Akkor hogy a fenébe keveredtél ide, meg mi a mákért válaszolsz felebarátom? :D
2020. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lett volna. Szerencsére a közepsulis fiú osztálytársaim lábát volt szerencsém a kezemben fogni. Volt akiét csikiztem, masszíroztam. De nyalni csak egy srác talpát nyaltam. Egyedül az övét tartottam ehhez elég 'szépnek'. :)
2020. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson voltunk és minden fiú egy szobában aludt (5 fiú volt összesen). Sokszor mikor elmentek enni valahova közösen én ott maradtam a szobában és a cipőjüket, zoknijaikat szagolgattam, volt akinek a papucsába bele is nyaltam 😛. A legjobb az volt, hogy ilyen emeletes ágyakon aludtunk és felettem aludt az egyik leghelyesebb srác. Nem nagyon tudtam aludni ezért fent voltam és azt vettem észre, hogy alvás közben le lógott a srác lába felettem, így volt lehetőségem megszagolgatni. Megpróbáltam megnyalni is de akkor megmozdult én meg megijedtem, ezért kimentem gyors a fürdőbe :(( kár, hogy nem jött össze több, nagyon vágytam rá
2021. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
79%

Én még nem nyaltam senki lábát. De kipróbálnám. Akit érdekel, írjon.

29 F.

2023. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

3as

Unokateso? Szerencsétlen elokádná magát.

Nem megy normális nővel?...

2023. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
17%

Én nő vagyok csak kíváncsi vagyok.

Ha egy pasinak lábfetise van és hetero, akkor pasik lábát is megkívánja vagy csak nőkét?

2023. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
79%

Van itt olyan 18-30 éves srác aki megengedi, hogy nyaljam a lábait?

28 f

2023. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!