Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Herpeszt el lehet kapni análisan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Herpeszt el lehet kapni análisan?

Figyelt kérdés
Szóval át terjedhet fenékre is? :/ Van ilyen kockázat, ha volt a másiknak régebben a farkán? Hogy van ez?

2020. nov. 15. 20:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Igen,ugyanúgy mint oralisan is.
2020. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen el tudsz kapni, ahogy bármilyen más vírust is, mivel a vírus önállóan nem "mozog" a nyirok- és véráram szállítja el a "célsejthez". Ajakherpesztől s.ggherpeszt nem kapsz, az csak az ajkakon okoz kiütéseket (mivel ott van a sejtek felszínén többnyire olyan receptor amihez csatlakozni tud a vírus fehérjeburka).
2020. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nemi herpeszre gondoltam első sorban. de azt tudom, hogy a nemi és az ajak herpesz az keresztbe tud fertőzni száj és nemiszerv között.


és hogy megy ez, csak kívül marad vagy belül is olyan lehet? (azt tudom, hogy hpv lehet belül is)

2020. nov. 15. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, és a gumi sem véd, mivel a szeméremdombod nem fedi a gumi.
2020. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!