Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy képzelik egyesek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzelik egyesek, hogy nem kell visszaírni Grindrn vagy Planetromeon?

Figyelt kérdés

Ráírok normálisan.

Látom, hogy elolvassa, online van vagy volt azóta és semmi.

Egy rohadt választ miért nem vet oda hogy nem egymást keressük.


Utána ilyenkor persze hogy ráírok hogy valami válasz jó lett volna, de még ekkor sem ír vissza.

Az ilyen emberek nem érzik azt a késztetést, hogy válaszolni KELL?


Amikor újra kap egy üzenetet mi van az ilyen fejében hogy úgy csinál mintha semmi nem lenne?


És nagyon sok ilyen van. Ezek hol nevelkedtek?



2020. nov. 16. 08:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
55%

20 a pedofilokat légyszíves ne keverd a homoszexualítással.


40 éves vagyok és egy fiatalnak se kell hogy én rá írjak, sorban állnak!

2020. nov. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:

20)

Én 29 éves vagyok és huszas illetve harmincas korosztálynak írok és elég sok embernek, persze azért nem mindenkinek.

Rám is rám írnak idősek illetve nagyon rosszul kinézők, de nekik normálisan megírom, hogy mást keresek.


Persze, hogy én is válogatok.

De ha valaki betalál aki nem tetszik, akkor kap egy levelet, amiben köszönök és leírom, hogy mást keresek, viszlát.


Abban igazad van, hogy sok öreg illetve taszító erőszakosan nyomul. Pedonak nem nevezném, aki huszonévesre ráír, még ha nagy is a korkülönbség, de tényleg gusztustalan.

2020. nov. 16. 14:58
 23/68 anonim ***** válasza:
89%
Visszatérve az utcás példára...Ha tudnám, hogy azért szólított le, amiért planeten írnak egymásnak az emberek (szex és szopástarhálása), akkor igen, hátat fordítanék neki, ha nem szimpatikus.
2020. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
92%
23; Ebben a formában nemcsak igazad van, de még pofán is vagnám, ha ismeretlenül így közeledne. Mindennek megvan a maga módja. Ha úgy érzem, hogy talán lehetne valami, bármi mással meg lehet szólítani. Ha szimpatikus a hozzáállás, akkor vagy lehet folytatni, vagy ha nem, akkor pedig nem. Természetesen ha ő mond nemet bármilyen formában, akkor az NEM! Aki még ezek után, akár ott vagy neten nyomul, az meg bunkóbb, akárhány éves és bárki is az illető.
2020. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
88%
Hát lehet hogy egy nap kap vagy ezer üzenetet, s azért mindre vissza írni, hogy bocs nem, amennyiben nem érdekled annyira, nyílván nincs kedve ennyit se írni, főleg hogy a legtöbb esetben a vissza utasításnál még neki is kellemesebb ha nem ír semmit, senkit nem kell így megbántania, vagy fogadnia a sértődött miérteket vagy a sértegetéseket. Fogadd el ha egy héten belül nem válaszol, nem érdekled, könnyebb lesz az életed.
2020. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 -remete- ***** válasza:
87%
Ha nem ír vissza akkor ennyi ne eröltesd. Azt szoktam csinálni ha írok nem ír vissza 2 napon belül akkor letiltom hogy többet még véletlen se írjak rá. Ha nem szimpi valaki ír akkor válaszolok neki, hogy nem téged kereslek. Ha meg írja hogy ismer stb... akkor meg pláne írom neki, hogy ne keressen mert valszeg élőben már ismerkedtünk volna ha szimpik lettünk volna egymásnak. Rólam kb a munkatársaim zöme tudja így marha könnyü dolgom van. Hamar lerendezem a kérdést. Mint sokan írták is neveltetés kérdése.
2020. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
85%

Na, akkor tisztázzuk, hogy senkinek nincs semmilyen kötelezettsége random, vadidegen emberekkel szemben.


Régen én is visszaírtam mindenkinek, de meguntam, mert:


- Baromi unalmas volt leírni naponta 15-20-szor ugyanazt

- Sokan nem értették a nem-et, és még nekem kellett magyarázkodnom, hogy miért nem, és hogy miért nem vagyok képes adni még egyetlen esélyt sem.

- A NEM hallatára jöttek a fizetős ajánlatok.

-elküldték a farkukat, seggüket, amire végképp nem voltam kíváncsi

-Elküldtek a p*csába, hogy milyen beképzelt b*zi vagyok (egy teljesen normális "bocsi, de nem" válasz miatt), meg amúgy is ronda vagyok, ők csak jófejek akartak lenni azzal, hogy adnának nekem egy esélyt, illetve elkezdtek szidni, hogy akkor rohadjak meg itt egyedül.

-pár hát múlva ugyanúgy próbálkoznak, szóval kezdhetem elölről


Őszintén, mi a franc értelme van egy nemleges válasznak? Ha azt írják, hogy "NEM", akkor sem ismerkedtek, és ha nem válaszolnak semmit, akkor sem ismerkedtek. Ugyanaz a végkimenete a kettőnek.


A te problémádra az a megoldás, hogy ráírsz azzal, hogy ha látod, hogy több órája elolvasta, akkor rákérdezhetsz, hogy "Nem vagyok az eseted?:)"

Ha ezt is elolvassa, akkor nyilván nem. PONT Ezen nem kell se hőbörögni, se kiakadni.


Mindenkinek saját, szuverén joga eldönteni, hogy kivel akar kommunikálni, és kivel nem.

2020. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
84%
Oriasi pacsi 27-nek.
2020. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
88%

Jajj az lemaradt, hogy - ráírsz azzal, hogy "szia, lenne kedvesd ismerkedni?" vagy "szia, hogy vagy,"


Köszönöm, 28-as:D


A kérdezőhöz hasonlóan nekem is magyaráztak már többen, hogy fú mekkora egy paraszt vagyok, hogy nem vagyok képes még egy nem-et sem odaböfögni.


Annyira idegesít ez a téma, hogy konkrétan órákon át tudnék róla beszélni:D

2020. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj ;)
2020. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!