Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy képzelik egyesek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képzelik egyesek, hogy nem kell visszaírni Grindrn vagy Planetromeon?

Figyelt kérdés

Ráírok normálisan.

Látom, hogy elolvassa, online van vagy volt azóta és semmi.

Egy rohadt választ miért nem vet oda hogy nem egymást keressük.


Utána ilyenkor persze hogy ráírok hogy valami válasz jó lett volna, de még ekkor sem ír vissza.

Az ilyen emberek nem érzik azt a késztetést, hogy válaszolni KELL?


Amikor újra kap egy üzenetet mi van az ilyen fejében hogy úgy csinál mintha semmi nem lenne?


És nagyon sok ilyen van. Ezek hol nevelkedtek?



2020. nov. 16. 08:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyeneknek írogasson a Kiszel Tünde! :D
2020. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
92%
Donatellácska, juhééééé
2020. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
50%
Ja mondjuk Donatella meg is dughatna.
2020. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 A kérdező kommentje:

Úgy persze, hogy nem írok rá újra, ami azt mutatja, hogy én annyira akarom, ő meg nem. Azzal magamat járatnám le. Meg mintha ő jobb lenne nálam.


Ha azt kérdezném, hogy nem jövök be neked az nagyon kínos lenne, főleg ha válasz nélkül hagyja vagy bunkón közli, hogy nem.

2020. nov. 19. 07:48
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy persze, hogy nem írok rá újra, ami azt mutatja, hogy én annyira akarom, ő meg nem. Azzal magamat járatnám le. Meg mintha ő jobb lenne nálam."


Akkor meg engedd el! Nem akar veled ismerkedni, pont.

2020. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
59%

Hát igen, manapság sajnos sok a paraszt, nem tanulják meg, hogy mi az illem, vagy csak nem érdekli őket az egész. Elméletileg elképzelhető, hogy "annyi levelet kap, hogy nem válaszolhat mindegyikre", de 2 sor beírása nehogy már megerőltető legyen bárkinek is. Egyszerűen ostobák az ilyen emberek, nem kell velük foglalkozni.


Örülj, hogy kiderült még az elején, mekkora hülye, így nem kell futnod a felesleges köröket, hogy kiderüljön.

2020. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
48%
Látva a válaszok értékeléseit, nagyon szépen látszik a "mai trend", hogy sokaknak már az a normális, ha nem válaszolnak. Ezek maradnak magukra, de hát meg is érdemlik. Szánalmas és egyben szomorú is.
2020. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
55%

46-os: Mutass már nekem olyan etikett/illemszabály könyvet, amelyekben leírják, hogy meleg társkeresőn vissza kell írni olyanoknak is, akikkel végképp nem akarsz ismerkedni!


Ezt amúgy fejtsétek már ki kérlek, mert nem tudom elképzelni sem. Ilyenkor örültök, meg tapsikoltok, hogy valaki visszaírt, hogy nem érdeklitek? :D

2020. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
92%

" Ezek maradnak magukra, de hát meg is érdemlik. Szánalmas és egyben szomorú is."


Mégis ti foglalkoztok velünk, és nem fordítva.


"

Látva a válaszok értékeléseit, " én arra tippelek, hogy aki normálisan néz ki, fiatalabb, jól szituált, az átérzi ezt a helyzetet, és tudja hogy miért nem kell visszaírni, aki meg ennek az ellentéte, az hőbörög, hogy nekik az JÁR (mondjuk nem értem, hogy miért), hogy ki legyen fejtve, hogy miért nem akarnak tőle semmit.

2020. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
55%
48-49: Nem fejtem ki, aki érti, érti, aki nem, az nem. Szomorú, hogy ma már az is magyarázatra szorul, aminek egyértelműnek kellene lennie.
2020. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!